Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim hogy is van? Legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim hogy is van? Legyen a férfi tökéletes társad mindenbe emberileg tipp topp legyen pénze Legyen nagy dá*koja Ezt beláthatjátok nem teljesülhet De mi van akkor??

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Pedig már teljesült. 💁🏻‍♀️
2020. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Újabb értelmetlen kérdés.

Kétlem, hogy bárki azt mondta, hogy neki csak a tökéletes férfi felel meg, ugyanis olyan nem létezik.

Az én párom se tökéletes. Kicsit öntelt, néha túlzásba viszi a szarkazmust, de a hibáival együtt is számomra tökéletes. Másnak nem lenne az, de nekem igen.

Mindenki a számára legvonzóbb társat keresi, ebben semmi meglepő nincs.

2020. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem elég, ha nem olyan hülye besavanyodott nőgyűlölő fasz, mint te vagy.
2020. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Köszönöm a privátot, nem nagyok az elvárásaim. Szerencsére az emberek kb 30-40%-a még mindig normális. Az a 7milliárdból még mindig nem rossz. Te meg örülhetsz, mint majom a farkának, hogy legalább a többségbe tartozol.
2020. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mi van akko'? Há. továb keresgélünk, oszt ha na gyün össsssze mindön föltétel, ölég a nagy dákó is.
2020. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Pedig teljesült😎
2020. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is teljesült mindhárom eddigi kapcsolatomban. Ne magadból indulj ki, kismillió szuper pasi van a világon.
2020. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb ember fejében van egy ideálkép. Na már most, 1) van, akinek nincsenek magas igényei, és ezt a képet csont nélkül tudja hozni vki, 2) az okos nő tudja, hogy az elvárásaiból mi a sallang, és miből érdemes leadni. Nem értem, a férfiak többsége miért gondolja azt, hogy minden nő a 190 centis, hótt izmos, 20+ centis farkú, kőgazdag latin macsót kergeti, és akkor vagy vénlány marad, vagy csak k.ogatják, vagy "leválaszt" és szenved élete végéig... ez akkora hülyeség. Max. akkor igaz, ha ők is csak a 18-28 év közötti szupercsini macákat kergetik.

Pl. előző páromnál "elviseltem" azt, hogy nem öltözködik nagyon-nagyon előnyösen és stílusosan, mert a fontos dolgokban megfelelt az elvárásaimnak, és nem kellett sem olyanra ráfanyalodnom (amit a férfiak elvárnának), hogy nálam 2-3 kategóriával rondább, igénytelenebb, butább vagy 5-6 kategóriával csóróbb emberrel összejöjjek, mert jaj-jaj, mi lesz azzal a nővel akkor...

2020. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem vártam soha egy férfitól, hogy bármilyen szempontból tökéletes legyen. Részemről a nagy pénisz nem hogy nem vonzó, hanem konkrétan kifejezetten hátrány. Pénze mindenkinek van, aki dolgozik.


Megbízható, talpraesett, jó humorú, életvidám férfit szeretnék az enyémhez hasonló értékrenddel.


Szerencsére ilyen meg létezik. xD

2020. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!