Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Együtt maradnátok egy emberileg kibírhatatlan nővel, ha az ágyban minden kívánságotokat teljesítené?

Figyelt kérdés
Baráti társaságunkban van egy okos, jófej srác, akit mindenki bír kivéve a barátnőjét. Az állandóan nyafog neki minden hülyeségért és sértődésekkel terrorizálja. Szép lány, de buta és rosszindulatú. Folyton negatív megjegyzéseket tesz a párjára is. Nem is értem, hogy lehet az ilyet szeretni. Én sokkal jobban bánnék a fiúval, szerintem ő is kedvel, de évek óta együtt van ezzel a csajjal. Az meg szerintem csak kihasználja a barátja kedvességét, de a többiek szerint azért nem szakítanak, mert jól tud sz.pni, meg ilyenek. Képes lenne valaki csak ezért maradni egy ilyen agyatlan nővel, mikor lenne normális is, aki szereti?

#szex #párkapcsolat #hisztis p.csa
2020. máj. 15. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Félreértés ne essék, számomra is fontos a szex, de ha az együtt töltött idő 90%-a (értsd, ami alatt nem szexelünk) kínszenvedés, akkor nem tudnék együtt maradni vele
2020. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2020. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2020. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Irigység beszél belőled.


Egyébként nem maradnék ilyennel rövid távon sem.

2020. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy sem volt a szex a kapcsolataim középpontja, szóval nem. Ha szar a partner emberileg, szar a szex is, azt tapasztaltam.
2020. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gáz a csaj, de a srác se jobb, ha tényleg azért tűr, mert jól szopik a nője. Szép kis szerelem. Hidd el, nem vesztettél semmit...
2020. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Van aki csak társaságban fordul ki önmagából, négyszemközt meg tök normális. Lehet előttetek teszi a hiszti királynőt amikor meg csak a pasijával van lesi minden kívánságát.
2020. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Te jobban bánnál vele? Miért? Megérdemli?

Akinek a szerelme azon múlik, hogy mennyire nézel ki jól és korlátozás nélkül használhassa a tested, az egy kalap 💩t nem ér se férfiként, se emberileg. Az ilyen szokott lelépni az első cunivirággal, amint a nője fél kilót hízik.

Szerintem hagyd meg őket egymásnak, összeillenek.

2020. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hasonló volt az exem mint ez a nő.

Nálam az volt, hogy én nagyon sokáig reménykedtem hogy majd megváltozik. Illetve próbáltam mindent úgy csinálni ahogy arról gondoltam majd úgy megfelel neki. Valószínűleg megfelelési kényszer miatt. De ahogy telt az idő rájöttem , illetve bebizonyosodott az , hogy teljesen mindegy mit hogyan csinálok , sosem lesz jó neki! Mert nem(csak) velem van a baj. Hanem neki vannak dolgok a fejében amik nem jól működnek. Természetesen mint írtam az én fejemben sem volt minden rendben.

Utólag szerencsére sok következtetést levontam, utánanéztem, tanultam , tanulok jelenleg is.

Viszont addig amíg ez a férfi nem jön rá arra hogy ez így nem normális működése egy kapcsolatnak , addig ezzel a nővel lesz együtt.

Rengeteg oka lehet , az enyém csak egy példa , de lehet önbizalom hiány is, félelem a magánytól, társfüggősség, nagyon rossz önismeret. De gondolhatja azt is hogy nagyon sok kapcsolatban látni veszekedést , lelki terrort amit a csaj is alkalmaz, tehát normális hogy mi is veszekszünk,hogy a csajom hisztizik néha.


Összegezve én azt mondanám a srácnál valami nincs rendben ezért tűri ezt.

Amit te felvetettél, hogy ha a szex okés akkor az elég, nettó baromság. Nekünk sem csak egy nő kell akivel szexelni lehet. Hanem egy nő akit szerethetünk, aki szeret, aki megért, a szex csak bónusz.

Ha pedig benne vagy egy kapcsolatban akkor onnan kilépni nagyon nehéz, még ha az a kapcsolat rossz is.

2020. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Össze se jönnék ilyennel.
2020. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!