Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 felettiek, ti vagytok /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 felettiek, ti vagytok / lennétek olyan párral, aki oké emberileg, de nem találjátok vonzónak azért, hogy ne maradjatok egyedül?

Figyelt kérdés
Ki hogy van ezzel a témával?

2018. jún. 10. 01:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát ilyet eddig én még csak nőtől hallottam.
2018. jún. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem.

N

2018. jún. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Ezt inkább negyven feletti nőknél tapasztaltam. Megemlíti, lehetnénk egy pár. Én, sorolok rossz tulajdonságaim és mindre, hogy az nem baj, nem probléma, ő toleráns, elfogadó, stb. Érezhető, csak legyen mellette valaki, az a fő szempont.
2018. jún. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok még 35, de lennék. Ha belsőre vonzónak találok egy nőt, akkor úgyis annak fogom külsőre is.
2018. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem!

43f.

2018. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csak ilyen emberrel kezdenék mostmár.

Az egyedüli szempontom, hogy legalább olyan magas legyen, mint én, a többi külsőség nem számít.


A külső egyébként is állandóan változik, a most tökéletesnek vélt kiszemelt is egyszer elhízhat, balesete, valamilyen betegsége lehet, stb. ami a külsején is nyomot hagyhat.


Akinek megszereted a belsejét, a külsejét is szépnek fogod látni.


L

2018. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagyok idősebb,ha nem vonz egy férfi,nem elég,h kedves,okos,figyelmes stb. Testi kapcsolat ésszel nehezen hozható össze,anélkül pedig csak rövid ideig képes működni egy kapcsolat. Később már másabb,alábbhagy a vágy,összeszokunk,és egyébként se a szex lesz az elsődleges. De nem tudnék kapcsolatot jezdeni azzal,akinek nem vágyom az ölelésére.
2018. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
41 éves vagyok, elvált és eszem ágában sincs összejönni olyannal akivel nem tombol a kölcsönös fizikai vonzalom (is). Próbáltam, nem ment. Nekem fontos a jó szex és ahhoz vonzódnom kell a másikhoz is. Nő vagyok amúgy és én inkább férfiaknál tapasztalom, hogy egy kor után már mindegy csak legyen valaki aki főz rá, mos rá. Nekem nem gond az egyedüllét, ha nem találok olyat aki nem dobogtatja meg a szívemet.
2018. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Simán maradnék: nem biztos, hogy a külső minden (35F)
2018. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem lennék. Az emberek 60% -a szerintem külsőre teljesen rendben van. A maradékból is még 20% olyan, hogy elsőre nem tetszik ugyan, de ha jó a személyisége, simán megtetszik külsőre is. Ezért szinte kizártnak tartom, hogy olyan helyzet alakuljon ki, hogy tényleg csak számomra nagyon taszító kinézetű emberekkel hozzon össze a sors.

36N

2018. jún. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!