Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, hol tudok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol tudok ismerkedni olyan korombeli vagy maximum 4 évvel idősebb férfiakkal, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, kapcsolataim döntő többsége azért ért véget, mert nem szeretnék szülni, párjaim pedig akartak volna gyereket pár éven belül. Volt olyan, aki látszólag elfogadta, majd később mégis felhozta, hogy mi lenne, ha örökbefogadnánk és akkor nem kell szülnöm. Én inkább utazni, világot látni, új embereket és kultúrákat szeretnék megismerni, valamint nyelveket tanulni a jövendőbeli társammal közösen és nem utolsósorban a karrieremet építeni. Gyerkmeket jelen állás szerint semmikor nem szeretnék, igazság szerint nem is jövök ki velük, idegesít a sírásuk, belebolodulnék, ha egész nap otthon kellene ülnöm egy picivel és folyamatosan az ő igényeit kellene kiszolgálnom, mikor annyi hasznosabb tevékenység létezik az életben. Természetesen nem kizárólag az számít egy férfiban, hogy ne akarjon gyereket, hanem fontos, hogy meglegyen köztünk az összhang minden téren.
2020. máj. 17. 11:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy külön ki kell hangsúlyozzam, de a privát üzeneteket látva muszáj megtennem: heteroszexuális, egyedülálló, monogám férfiak jöhetnek csak számításba nálam.
2020. máj. 17. 11:41
 2/16 anonim ***** válasza:
Például itt, csak nem ebben a kategóriában.
2020. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide a kérdésem, hogy hátha valakinek van bármilyen ötlete, itt nem feltétlenül szeretnék, főleg a privát üzeneteket látva. Eddig javarészt Tinderen ismerkedtem.
2020. máj. 17. 11:45
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

Én olyan nővel aki nem akar gyereket nem jönnék össze. Sosem értem az ilyeneket főleg nőknél.

Meg amúgy akkor minek kell neked annyira férfi?

2020. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem apát keresek a soha megszületni nem fogó gyerekemnek, hanem társat magam mellé, akivel mindent meg tudunk beszélni, támogatjuk egymást a nehéz helyzetekben, közös szenvedélyeinknek hódolunk és még hosszasan sorolhatnám.
2020. máj. 17. 12:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a négy év plusz a maximum? ;)
2020. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Gondolom jó sokan jelentkeztek most erre a kvázi "ajánlatra", bizonygatva, hogy ők nem akarnak ám gyereket! Úgy alapul véve ezt a tényt, mintha az egyetlen "feltétel" lenne. Minek írsz ki ilyen kérdést? Semmi értelme.

Ho ltudsz ismerkedni ilyen férfivel? Bárhol.

Hogyan tudsz? Ahogy akarsz / ahogy képes vagy rá...

Ha megcsak provokáció a kérdés, hogy utána kiírhasd válaszként, hogy "nem kérek privátot, meg nem azért írtam ki, hogy bárki is írogasson nekem emiatt", akkor inkább töröltesd a kérdést.

2020. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, méghozzá azért, mert szeretném, hogy egy életszakaszban legyünk. Szüleim között 7,5 év van, láttam ennek gyerekként a hátulütőit, részletesen nem kívánom itt kifejteni, kiteregetni a szennyest.

Nem, eddig javarészt komolytalan üzeneteket kaptam. Leírtam a kérdesemben is, hogy messze nem ez az egyetlen feltétel, önmagában attól nem fog megfelelni nekem egy férfi, hogy nem szeretne gyereket. Nem provokáció a célom, hanem tippeket,ötleteket szeretnék az általánosításokon túlmenően (lásd: bárhol, ahogy akarod). Elsődlegesen nem itt szeretnék ismerkedni, akkor az Ismerkedés kategóriába írtam volna a kérdésemet, de nem zárkózom el attól, hogy a normális üzenetekre visszaírjak, ahogyan az eddigi hozzászólásokra is igyekeztem reagálni.

2020. máj. 17. 12:34
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Az utazgatás egy egészen jó módszer lehet. Általánosságban aki nem akar gyereket annak sokkal tágabb a világ, látja, hogy ezer meg egy baromi jó dolog van amit nem lehet gyerek mellett csinálni. Ilyen az utazgatás is.

Én ugyan a párommal utazok már tizen éve de így is csomó embert megismertünk már. Érdekes módon abszolút jellemző náluk ez a nyitottság, hogy az élet többről szól mint a gyerekpotyogtatás. Csomó random párral találkoztunk már vonaton, repülőn akik nem akartak gyereket mert többet akartak látni a világból mint a gyerekszoba 4 fala.

De amúgy egyre inkább jellemző a tudatos gyermekmentesség. Egyre többen látják be szerencsére, hogy az emberek 90%-a nem alkalmas szülőnek. Néhány hagyományokból kitörni képtelen falusi kislányon meg nagyobb dolgokat elérni képtelen momzillán kívül nem nagyon akar már senki gyereket.

2020. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Áhá, szóval a hozott gyermekkori séma miatt nem akarsz gyereket...

Az utazás mögött a menekülés, elmenés megélése van inkább, mint a világlátás?

2020. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!