Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szétnéztem társkereső oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétnéztem társkereső oldalakon, akiket találtam 25-36 éves korosztályban eléggé lehangoló. Ebben a korban már lehetetlen normális értékrendű, maximum 1 gyerekkel rendelkező barátnőt találni? Az ilyen hölgyek mind társra leltek?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 33 évesen, kész egy új és komoly kapcsolatra.

Amit találok, a 3h-s hölgyek. Becs szó egyik másikra rá írtam,de nagyon nem tudunk beszélgetni, a szegénység és a szegény negyedekben jellemző életforma testileg is kicsinálta őket. Aki maga normális lenne (28éves távoktatásban egyetemre járó lány, 1 gyerekkel, de a testvére és az anyukája visszarántja.


Másik kategória. A lányok akik fejben lévő okok miatt csúnyák, szándékosan butának lettek nevelve, elhíztak alaktalanok, fiúsan öltöznek, minimális nőiesség se árad belőlük. Nekem nem a szépség a fő szempont, nézzen ki valahogy, hanem hogy egy nő legyen nő.

Harmadik. A millás pasikra hajtó plasztik babák. Annyira el vannak szállva a szépségüktől (kiló festéktől) hogy önmagukkal se állnak szóba. Egyébként nekem szempont,hogy egy nő néha!!!! ne féljen összekoszolni a kezét.

Negyedik kategória, akikkel nem lett volna gond, ha én vagyok az első komolyabb kapcsolatuk, vagy gyerekeik apja. Magyarul leginkább elváltak, van gyerekük, lelki sebekkel tele.

Egy gyerek nekem beleférne, mert egyszer lehet tévedni, egy gyerek is sok figyelmet igényel de 2 dupla annyit...igazából nagyon nehéz megalapozni egy kapcsolatot úgy,hogy a gyerekek miatt mindig közbejöhet valami. Na meg ha 2 gyerek 2 apa....mind a 2 apa bolond..

Bár akiknek egy gyerekük van, de nincs segítségük, akkor is ott a gond. (pl egy lány első randira hozta a babakocsit is, kb mikor alakult volna a beszélgetés a gyereknek baja volt. Első randi két emberről szóljon már!

Bolond apukák, akik alkeszek agesszívak félredugnak, kicsit kárörvendők is ha az anyuka megszívja,hogy egyedül maradt a gyerekkel járó megpróbáltatásokkal.

Amikor a nőnek lenne párja, alá próbálnak tenni.



#kapcsolat #társkeresés #harmincfölött #komoly társ
2020. ápr. 13. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha kicsit belegondolsz, szerinted melyik nő megy társkeresőre? Ha valaki egy kicsit is normálisabb, és jobban néz ki, nagyon hamar lecsapnak rá. A többiek mennek társkeresőre.
2020. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ne a társkeresőkön lógj! Oda csak a nagyon alja jár. Aki normális, az a való életben is társra talál, és ez igaz mindkét nemre.
2020. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

1-esnek igaza van.


Egy normális és viszonylag szép nő, nincs sokáig egyedül és nincs szüksége társkeresőre sem. Ha fel is megy azonnal választhat 100 férfi közül.


Csak annak a normális szebb nőnek nincs pasija aki NEM is akar.

2020. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ugye tudjátok, hogy a társkeresős nők valóban léteznek és mászkálnak az utcán, eljárnak dolgozni, vásárolni, bulizni, tehát nagy eséllyel személyes ismerkedéskor is beléjükfuthattok?
2020. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1es jogos, igazad van...csak manapság olyan elterjedt és praktikus(nak van beállítva) a netes társkeresés, mindenki "maradj otthon" kampányban van.
2020. ápr. 13. 15:32
 6/12 A kérdező kommentje:

de gyorsan jönnek a válaszok

2es!Fura 0% on vagy akik válaszolnak mégis kb egyetértenek veled tehát a némák pontoznak le.

3as kihagytam a normális kategóriát aki válogat, és sokszor a nagymenő de hűtlen pasiknak ad esélyt.

4es. Igen de sokszor ha egy szimaptikus lányt megnézed facebookon , tele van szerelmes képekkkel a profilja.

2020. ápr. 13. 15:38
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

utolsó: ez a GYK-s szokás. Nem vitatkoznak, csak lepontoznak 0-ra, de sosem tudod meg, hogy mivel nem értettek egyet.


A legjobb, amikor az eldöntendő kérdéseket pontozzák: "barna vagy szőke nő tetszik jobban?" Mindkét típusú válasz 0% :)

2020. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n ez már sajnos lehetetlen küldetés. (F)
2020. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Én 33 éves voltam, egy gyerekkel, mikor egyedül maradtam 7 éves kapcsolat után. Eszemben sem volt társkeresőre menni, hogy 50-es pasik, nős férfiak, meg 20-onéves dughatnékos pasik találjanak meg. Meg olyanok, akik úgy gondolják: "Egy gyerek nekem beleférne, mert egyszer lehet tévedni".


Inkább a való életben ismerkedtem, szintén elvált, gyerekes férfiakkal, akik nem gondolják úgy, hogy a gyerekem tévedés, mert nekik is van. 3 hónap múlva megismertem a férjemet, akivel 10 éve együtt vagyunk.

2020. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9es! Bár írtam privátot,írok ide is. Nem egy gyerek a tévedés. Nagyon család és gyerekcentrikus pasi vagyok, volt több mint egy évig egy" kislányom" (mostoha szót nem szeretem). Neki az anyukája pl 17 évesen azt hitte megoldás a problémáira egy gyerek.

De rengeteg nő téved amikor azt hiszi adott pasival vállal gyereket. Nem a gyerek a gyerek apja a tévedés!

2020. ápr. 13. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!