Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számodra mitől válik gyanússá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mitől válik gyanússá a másik fél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ez egy anonim oldal, itt annak adod ki magad akinek akarod.

Sajnos többször belefutottam én magam is, hogy nőnek adja ki magát de egyértelműen kiderül hogy nem az, fiatalt játszik, vagy éppen csak niceguy-nak adja ki magát, aztán jön a hidegzuhany.

Gondolom nem csak velem történt meg hasonló; nektek, akiket szintén "átvertek" ilyen formában, mi volt az a pont ahol leesett, hogy a másik nem az akinek mondja magát? És ezek után mikor itt beszélgettek/ismerkedtek, mik azok a gyanus jelek amik felgyujtják a piros lámpát?



2020. máj. 17. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Nem volt még ilyen esetem, szóval nem tudok érdemben hozzászólni.
Velem is történt hasonló, de attól még nem váltam gyanakvóbbá mint előtte.
Szerintem ez a szóhasználatból jön le (például lány nem beszél obszcén módon a szexualitásról).
Nálam a szmájlik használata buktatja le az embereket. (Pl egy felnőtt ember nem ír olyat hogy "xddd")
Csak azzal bukik le, ha nem akarja felvállalni magát (arckép, olyan oldal ami nem anonim, kesőbb esetleg videochat).
Nekem az ilyen csak talalkozókon tűnt fel, addig sajnos minden szót elhittem.
A többedik találkozón tűnik fel, addig sajnos figyelmen kívűl hagyom még az egyértelmű jeleket is
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szövegfonetikával ír
2020. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az írása alapján. Kb 1 vagy 2 levél alapján le tudom szűrni, hogy ki az akivel érdemes folytatni a beszélgetést és ki az akivel nem.
2020. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az lett gyanús, hogy értelmetlen szövegeket, karakterhalmazokat ír be. Akkor jöttem rá, hogy egy majommal chatelek. De hogy kerül egy majomhoz számítógép?
2020. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogd fel szerepjátéknak én is ezt csinálom. Ha az illető rosszul adja ki annak akinek mondja magát és sokat hibázik az tud élmény romboló lenni. Ilyenkor elnézem, de ha nagyon rossz, akkor offolom, mert nem szórakoztató. Keresztkérdésekkel legtöbb pasi, aki nőt alakít hamar elvérez, mert buták érzelmileg, hogy egy nő lelket eljátsszon illetve nőként gondolkozni. Kevés van, aki ebben jó, de akadnak, azokat nem veszed észre te kérdező. Csak ha live videóra kerülne a sor. Tudni kell az életben színészkedni.
2020. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mondatai utalhatnak sok dologra.
2020. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem is sikerült már nőnek kiadnom magam. Egy ártatlan kérdésem volt a szexualitás kategóriában, és pillanatok alatt kaptam 8 privátot, mindegyik kanos öreg pasitól jött. Szegények ha tudnák...

Egyetlen hibám az volt, hogy elfelejtettem leírni hogy fiú vagyok, nem lány. Viszont ha már kaptam 8 privátot, jó volt ez egy saját kis "felmérésnek" is, hogy mennyire rossz környék a szexualitás kategória...


Szerencsémre az én kérdéseim és válaszaim többsége független attól hogy a másik ember férfi vagy nő-e. Így eddig nem is futottam bele kamusba, vagy ha mégis, akkor nemes egyszerűséggel nem tudtam róla.

2020. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak itt, de minden internetes társkeresőre igaz. Egy kép még nem jelent semmit - sokan küldenek innen-onnan letöltött képet és tejesen másnak adják ki magukat.

Három dologból tudsz rájönni:

- szövegkörnyezet, fogalmazás;

- nix telszám csere, húzza a dolgot;

- 6. érzék...

2020. máj. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A képet át kell húzni a google képkeresőbe és rögtön kiderül, hogy a szuperjó kinézetű egyén a társkeresős képen egy internetről letöltött stockfotó, vagy másé, például egy fitneszmodellé. Sok ilyen van.

Meg ugye társkeresőn eleve mit keres egy túl jó kinézetű személy, akár nő, akár férfi, amikor offline is talál magának bármikor bárkit. Ez már eleve gyanús. Persze nem kizárt, mert lehet, hogy egy faluban él, vagy nem jár társaságba, de azért ritka.

De ha az illetőt megtalálod ugyanazokkal a képpekkel a közösségi oldalakon is, akkor valószínű, hogy ő az. Akkor már a közösségi oldalon is ráírhatsz.

2020. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy életben van.
2020. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csak akkor nem gyanús ha alszik. Olyankor általában ártalmatlanok.

Egyébként interneten csakis a szövegkörnyezet. Én nem bízok a képküldözgető pszichopatákban. Régebben még volt értelme a képküldésnek, de ma már annyiféleképp vissza lehet vele élni. Azt bírtam amikor iq bajnok közölte: nyugodtan küldhetsz, nem fogok vele visszaélni... Ennyi agyhiányt, hihetetlen. Majd aki visszaél vele pont azt fogja írni hogy "nyugodtan küldj, vissza fogok vele élni..." Nagyon buta emberek vannak.

2020. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!