Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyat csinálni, hogy magad tervezed meg a található? Mivel a másik fél nem egyezne bele. De nagyon fontosat kell, hogy megbeszéljünk. Még sosem találkoztam vele.

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2020. máj. 10. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha másik nem egyezik bele, hogy szervezed meg? Megszervezheted, legfeljebb nem lesz ott :)
2020. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akar találkozni veled akkor csak neked fontos amiről beszélni akartok, neki nem.
2020. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésed. Szervezel egy találkozót úgyhogy a másik fél nem egyezik bele, tehát gondolom el se megy, akkor kivel találkozol? "Nagyon fontosat kell, hogy megbeszéljük" szerintem neki annyira nem fontos, ha találkozni se akar veled.
2020. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
xddddd hát így nem
2020. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem a kérdést?
2020. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek ne találkozzak vele?

Azért szerettem volna találkozni, hogy tisztázzuk a dolgokat mert egyszer azt mutatja bejövök neki egyszer pedig nem.. Érdemes lenne ezért találkozni vele?

2020. máj. 16. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben azt írtad, hogy a másik fél nem egyezne bele. Tehát ő nem akar veled találkozni gondolom. Ha bejönnél neki, akkor biztos szívesen találkozna veled. De próbáld meg, mond el neki mit érzel és meglátod, hogy mit válaszol.
2020. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!