Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők ti kezdeményeztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti kezdeményeztetek már férfinél? Hogy alakult?

Figyelt kérdés

Olyan esetben, ahol mondjuk a lány veszi észre a férfit, nyilván arra nem várhat, hogy ő kezdeményezzen.

Pl. Ha a férfi előadást tart, lány közönség tagja (egy film jelenet ihlette a kérdést) Voltatok hasonló helyzetben? Hogyan kezdeményztetek, hogy fogadták?


Szívesen olvasok storykat vagy véleményt. :)



2020. máj. 17. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy megterveztem hogy szóba elegyedjünk. De utána rajta múlt
2020. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem lány vagyok de nálam már kezdeményeztek.
2020. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Milyen okkal elegyedtél szóba vele?

Konkrét szituáviót is lehet írni :)

2020. máj. 17. 19:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nekem nők mesélték, hogy úgy intézik, mintha a férfi szedné fel őket, valójában felszedeti magát azzal, aki neki kell. "Trükkökkel" , pl korrepetálást kér az adott sráctól akkor is, ha egyébként 100%-ban érti a tananyagot, és hasonlók.
2020. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármiféle segítségkérés jó kezdet, mivel mi férfiak szeretjük segíteni az "elesetteket", erre játszik rá sok csaj.
2020. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1 -es vagyok.

Volt olyan hogy tudtam hogy nagyon jó latinból. Egyetemen történt. Egyszer bementem a könyvtárba és megkérdeztem tőle, nem tud e valakit véletlenül, aki jó latinból. Természetesen tudott :D


Munkahelyen is segítséget kértem tőle egy projekthez. Ilyesmi :)

2020. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én soha. Csak jeleket szoktam küldeni amire kezdeményezhetnek. 26N
2020. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ott volt a szikra köztünk, de én hoztam fel neki, hogy találkozzunk ketten is (közös hobbi miatt, nagyobb társaságban mozogtunk együtt). 16 éve vagyunk együtt. 😊
2020. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ah, igen ez a segítsegkérős valóban jellemző :)


Egyebként ehhez hasonló szituációra gondoltam, ahol nincs ismerettség, csak egyszeri találkozás:

[link]

2020. máj. 17. 19:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A csaj a videóban jól csinálta :)

Ha nem a tanárod/főnököd az illető, kb így érdemes csinálni. Pl;

-nagyon érdekes volt ez a *dolog*

-köszönöm

-lenne még pár kérdésem, feltehetném őket kávé/vacsora közben?

2020. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!