Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A munkahelyemen több lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen több lánynál is kezdeményeztem ill elhívtam őket valahova nem sok sikerrel, van aki ezzel szivat hogy ez mekkora gáz?

Figyelt kérdés
tényleg akkora ciki, hogy próbálok találni valakit magam mellé, hogy ne legyek egyedül ??
2019. szept. 1. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
házi nyúlra nem lövünk. Nem hallottad még?
2019. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Jogosan. Lényegében mintha kiírnád a homlokodra nagy betűkkel, hogy SZÁNALMAS VAGYOK.
2019. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ciki
2019. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, szerintem írd ki a homlokodra, hogy: MADÁR VAGYOK.
2019. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
L
2019. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
#5-ös vagyok, nem kértem privátot, az Lnazt jelenti loser!!!
2019. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
A munkahely munkára való (a nevében is benne van) ja még neked nem szólt senki.
2019. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Inkább akkor hívj el valakit a munkahelyről, ha már eljöttél onnan.
2019. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok, és nem értem a válaszokat! Minden kérdésnél ott van válaszként arra, hogy "hol lehet ismerkedni?", hogy "mindenhol", meg hogy utcán, munkahelyen, iskolában, tanfolyamon, sportkörben, konditeremben, könyvtárban, aztán meg jön a házinyúlra nem lövünk, az utcán sietek, senki ne szóljon hozzám, a kondiba sportolni járok, stb. maszlag.

Kérdező! Az, hogy egy nőnél bepróbálkozol a munkahelyeden, oké. De többnél bepróbálkozni olyan, mintha azt gondolnád:"tökmindegy, hogy ki, csak legyen végre egy 3,14na.

2019. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
Ne égesd magad, egyébként sem éri kezdeményezni egyetlen magyar nőnél sem. :)
2019. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!