Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszünk a férfiaknak, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszünk a férfiaknak, mégsem lépnek, mi lehet az igazi ok?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel egyetemisták vagyunk. Nem vagyunk csúnyák, sem buták. Rendesen tanulunk, készülünk az órákra, illetve olvasottak vagyunk, mindkettőnk imádja az irodalmat. Csinosan öltözködünk, nőcisen.


Az egyetemen mindkettőnknek van kiszemeltje. A barátnőm kiszemeltje elég egyértelmű jeleket küldött eddig barátnőmnek. Rámosolygott a folyosón, illetve megnézte őt többször. A barátnőmet bejelölte facebookon, a barátnőm meg ráírt (pont akkor jött be a koronavírus) és itt megakadt. A srác megától nem keresi a barátnőmet, ha a barátnőm rá ír, akkor válaszol, meg lájkolgatja. De magától nem keresi.


Velem szintén ez van. A suliban akadt egy srác, akivel iszonyat sokat szemeztünk, méregetett, rám köszönt többször. Majd közös órák alkalmával jókat beszélgettünk, és ennyi, itt megszakadt.


Konkrétan már azon gondolkodunk, hogy mi hívjuk el őket valahova. Egyértelmű, hogy valamennyire tetszünk nekik, de akkor mi lehet az oka, hogy itt megakad az egész? Egyik sem nőcsábász, tehát azt sem lehet mondani, hogy annyi csajt tartanának talonban, ráadásul másoknak is feltűnt, mennyire nézegetnek minket. Ezért kérnénk tanácsot.


2020. máj. 17. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Zsiráf effektus. Tetszik, de otthonra nem kéne.

Abból amit leírtál nekem mind a ketten nagyon butácskának és naívnak tűntök. Ilyen tipikus egy ürítéses cicababának.

2020. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Üdv. a 21. században! Itt már a nők is kezdeményezhetnek. Főleg, ha nem nagy csajozósak, mivel az állhat fent, hogy nem érzik részetekről a zöld lámpát. Pedig az van, taposs a gázra a barátnőddel!
2020. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Hívjátok el őket! Semmit nem veszítetek. Én egyszer hívtam el egy lányt aki tetszett nekem, de elutasított és azóta sem próbálkoztam más lányoknál annak ellenére is, ha látom tetszünk egymásnak. Szóval, ha ők is ilyen szerencsétlenek mint én, akkor sokat segít, ha ti vagytok a "tökösebbek".
2020. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Túl jó csajoknak tartanak titeket, nem mernek kezdeményezni.
2020. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Hat elore az jutott eszembe nekem is hogy magukhoz kepest jobb noknek gondolnak, de ha ti kezdemenyeztetek, es tobbszor is kerestetek oket, akkor ha annyira tetszenetek , tuti hogy fognanak a lehetosegen...

nem tartanak csunyanak, de lehet hogy annyira azert vonzonak se, hogy eljenek a lehetoseggel..

2020. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ők sem buták meg ocsmányfejűek, hogy hasraessenek attól, hogy egy csaj bejelölte vagy ránézett. Vagy lehet másik nőcivel írogat, meg egyebeket csinál!
2020. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Mert ennyit nem értek meg. Valszleg annyi csajt hülyítenek és dugnak amennyit nem szégyellnek. Nem kell ahhoz csajozós menőcsávónak kinézni. És ezt feladni nincs kedve az embernek komoly szándékú nőkért egyetem alatt. Eleve, egyetemistaként a fő célközönség nem az egyetemista lányok, max a gólyák, hanem a gimisek. Plusz házinyúl effektus. Én csak az után jöttem össze évfolyamtárssal miután leállamvizsgáztunk.
2020. máj. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Általában a nők (főleg a ti korotokban) mindig ugyanarra a csávókra gerjednek, szóval szerinted egyedül ti vagytok így vele? Ki tudja, lehet ápolgat már mást/másokat, vagy nem ütitek meg a "bemutatnám anyámnak" szintet.
2020. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Nagyom aranyos, hogy ilyen naivak vagytok 😃 de hát ilyen a tapasztalatlanság.

Ezt még „tanulni” kell, ez az élet.


Egyelőre én is arra tudok gondolni, hogy akikhez vonzódtok, azok pont azok a srácok, akikhez amúgy is minden nőcitársatok vonzódik. Szóval így nehéz...

Kéne kicsit több infó, mit gondolsz/gondoltok erről?


Egyetérteni pedig egyetértek a kezdeményezős dologgal, de azt is figyelembe kell venni, hogy onnantól eléggé „csak szex” szagú lesz a dolog.

2020. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbb egyetemista fiú, most magamból és az emlékeimből indulok ki, vagy gimiseket hülyít, vagy MILF-ezik.

Az egyetemista lányokra nem igen érdemes rámenni, mert őket vagy egy tanár, vagy idősebb pali keféli, vagy majd a főnök a gyakorlati helyen.

Illetve sok srác csóró a suli alatt.

2020. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!