Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknál nem evidens hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál nem evidens hogy egy nőt szeressenek egy életen át? Hisztek abban, hogy van igazi vagy a másik felünk?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó de mi van akkor, ha nő hagyja cserben a férfit? Akkor halljon meg egyedül, magányosan ?
2018. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Az igazi szerelem ahogy mondják az első 5-10 évben elmúlik utána meg már csak szeretet van, de ennek is vannak szintjei:)


Nyilván attól is függ hogy ki mennyire ,,elvi" ember:) Ha csak fellángolás akkor később nem nagyon fognak kijönni úgyse (bár ez mindkét fél részéről igaz)

Amúgy függ attól is hogy a 2 ember mennyit tesz meg a másikért:)

Ha az egyik csak a büdös zoknit adja a kapcsolatba úgy a szeretet előbb utóbb elmúlik, pont úgy mintha csak a kinézetét adná:)

2018. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Anno szépreményű fiatalként én is azt hittem létezik olyan, hogy a "másik felünk". De manapság már nem tudok ebben hinni. Szerintem nem mindenkinek van párja.
2018. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Én nőként nem hiszek a "másik fél" fogalmában. Mi az, hogy másik fél? Köszönöm, de egyedül is egy egész ember vagyok, nincs szükségem egy félre, aki kiegészít, ez az egész "másik fél" baromság szerintem az egyedül életképtelen és/vagy Disney meséken nevelkedett kislányoknak való.


A rózsaszín pillangós, adrenalinlöketes "szerelem" amúgy is csak biokémia, ennél sokkal fontosabb az a mély tisztelet, szeretet és bizalom, ami idővel ezt a rózsaszín ködöt átalakítja valami sokkal mélyebbé. A szerelem viszont önmagában édeskevés ahhoz, hogy jól is működjon egy kapcsolat, önmagában nem is lehet rá alapozni.

2018. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam evidens...szerinted miért szopom meg állandóan?
2018. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg sokan így képzelik el a szerelmet, amit romantikus filmekbõl/regényekbõl vettek. A valóság kicsit más, ott fellépnek akadályok, olyanok, mint:

- a párod idõközben megváltozik, már nem olyan, mint amilyennek anno megismerted, kiábrádító

- a párodat jobban kiismered, kiderül, hogy valójában nem olyan, mint amilyennek az elején képzelted. Sokan idealizâlják a kapcsolatokat, amivel csak az a baj, hogy a fejedben lévõ “igazi” egy álomkép marad addig, amíg nem tudod elfogadni, hogy a valóság nem ilyen tökéletes és makulátlanul rózsaszín sohasem. Kitartani egy ember mellett egy életem át, azt jelenti, hogy elfogadod õt a rossz körülmények közt is, mert senkivel sem lesz mindig minden tökéletes.

- lehet, hogy olyan párt fogtál ki, aki pont nem hajlik arra, hogy csak egy nõt szeressen egy életen àt, inkább szeret kalandozni, minél több nõvel kapcsolatba lépni, vagy csak egyszerūen nem tud elkötekezõdni. Ha elég naív vagy, akkor valahogy mégis elhitetik veled az elején, hogy pont õk a te “másik veled” és boldogan ringatod magad az elképzelésben.


Én hiszek abban, hogy vannak igazi kapcsolatok is, de ez nem mindenkinek jön össze olyan könnyen, nincs törvényszerūen mindenkinek “boldog másik fele”, akitõl a saját boldogságát várnia kellene.

Fontos jellembeli szempont, hogy csak azt lehet szeretni, aki tényleg szeretetreméltó, tehát ez nem olyasvalami, amit csak úgy elvársz. Tõlem függ az, hogy mennyire tudom boldoggá tenni a párom, illetve tõle, hogy õ engem. Ha a saját jellemünkben nincs meg az a fény, aki boldogságot kelt, akkor végképp nem evidens ezt egy kapcsolattól elvárni.

2018. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen de ha nem találja meg kamaszkorában a másik felét akkor később már nem lesz könnyű dolga. Akkor már az anyjuk marad az az egy nő az életükben :D
2018. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez cuki. Rózsaszín köd. Köszönöm felnőttem. Mi van akkor ha azt mondom, hogy bizonyos vallások, mint a hindu és a buddhista alátámasztják hogy a lélek antrogün (=vagyis egynemű,se nem férfi se nem nő) születés előtt. Mikor a duális világba érkezünk, kénytelenek vagyunk nőnek avagy férfinak születni, hiszen a duális világban, magunk is duálisak vagyunk. Ez egy nagyon más életfilozófia, amit te próbálsz. És töretlenül nem csak hiszek benne, hanem tudom hogy van másik felem. Kíváncsi vagyok az emberek hogyan vélekednek. Hát ismét beigazolódott. Hitetlenek és elveszettek.
2018. máj. 14. 16:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Az en masik felem lelepett 6 ev utan, ilyenkor mivan? Megszoptam azt kesz? :D
2018. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Zsuzsi, ezekkel az ökör kérdésekkel csak magadat gyötröd.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Vagy megcsalt vagy meg fog, mert belekergeted.

2018. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!