Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek?Régebben 2013ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Régebben 2013ban nagy csalodás ért az akkori párom megcsalt.Én meloba temetkeztem de nagyon most 36F azt veszem észre egyedül vagyok

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nehéz. De ennyire nem szabad magadra venned... Meg se próbáltál azóta ismerkedni?
2020. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Semmi

Így ismerkedés része kimaradt az életemből

2020. máj. 17. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit csintál? Ennyire nem érdekelt, hogy legyen párod?
2020. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dolgoztam

heti 6 nap napi 10 ora

2020. máj. 17. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 7 évben folyamatosan gyászoltad az exed? Vagy ezt hogyan kell érteni?


Amúgy jó dolgozni is persze, ha valaki szeretni a munkáját. Gondolom pénz is jött ebből rendesen, szóval az már nem lesz gond később.


És mit szeretnél tenni? Mire van szükséged? (+Miért gondolod, hogy arra van szükséged?)

Miért írtad ki a kérdést?

2020. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ismerős a szitu majdnem egy csónakban járunk.nekem 4évig tartott a kapcsolatom,szintén megcsalás.ha jól számolóm 9éve nem volt senkim.

Én is karriert építek..+rengeteg barátom van, és pont a napokban láttam valami gyerek játék hirdetést...amiről beugortt h de jó is lenne egy család ...hogy örülnének neki stb..


Ezzel csak egy gond van...,hogy ez az idő elmúlt.

De lehet ,hogy soha nem is volt csak egy nagy mese amit gyerekkorunkba belénk neveltek.


Én elzártam ilyen hóbortnak mint mikor kölyökként szuper erőről álmodoztam ,vagy h megváltom a világot valamivel stb...Ahogy super erőm se lesz..és a világot se fogom jobbá tenni..ugy ez sem lesz.


Értem szeretnéd és jó lenne akkor itt egy remek tanács...Gyere fel ide minden nap és nézzél meg egy pár kérdést...vagy látogasd meg a válás kategóriát.


Utána garantálom ,hogy hálás leszel ,hogy ennyivel megúsztad.

Hidd el jobb neked egyedül..Az okos mások kárán tanul

2020. máj. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!