Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, ha megnéznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, ha megnéznek a férfiak, többször is úgy lázam hogy bejövök x illetőnek mégsem kezdeményezett senki?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom 21. század nő is kezdeményezhet (egyébként kezdeményeztem már). Nem mondom hogy ultraszexi amazon vagyok akit mindenki akar, de nem vagyok csúnya, viszonylag sokszor megnéznek pl utcán is. Nyilván nem gondolom hogy egy vadidegen majd csak úgy odajön és leszólít, elég ritka, meg magas az elutasítási faktor, nem ezt "várom".

De többször is előfordult hogy volt valaki akin úgy láttam a testbeszédéből, viselkedéséből hogy tetszem neki, lett volna alkalma kezdeményezni, volt ako flörtölt is, én is sok esetben szerintem kimutattam a másik felé hogy vevő lennék a dologra még sem lépett semmit.

Na most erre szokták mondani hogy tetszik de annyira nem, hogy lépjen, nem rossz de annyira mégsem.

Mi lehet az ami miatt nem? Nem vagyok buta, nyitott vagyok, jól kijövök az emberekkel, sokat mosolygok (nyilván társaságban többet), stb.

Mi miatt lehet az hogy nem mozdul tovább a dolog?



2020. máj. 18. 09:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírás a kérdésben, láttam*
2020. máj. 18. 10:00
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez több dologtól is függ, pl. hogy melyik korosztályba tartozol. De általában az szokott a probléma lenni, hogy nem vagy elég "bátorító". Adsz is jeleket meg nem is.
2020. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem voltak elég bátrak, vagy nem voltak számukra egyértelműek a visszajelzéseid (férfiként mondom, hogy volt, hogy én sem mertem kezdeményezni, mert korábban többször beégtem, később meg már nem tudtam eldönteni, hogy jelnek lehet-e venni valamit, így inkább nem tettem semmit), vagy elegendő volt nekik a flört. Vagy pl. engem kimondottan frusztrál, ha úgy kellene kezdeményeznem, hogy sokan vesznek körül, ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy biztosan mindenki engem bámul. Egyáltalán nem biztos, hogy veled van a "baj", sőt az sem, hogy "baj" lenne veled, azt csak ezek a férfiak tudnák megmondani, hogy miért nem léptek tovább. Annyi még esetleg szóba jöhet, hogy ha barátkozós típus vagy, akkor esetleg nem érzik benned a "kihívást", a "nőt", mint ahogyan nyilván veled is előfordult már, hogy kedvesnek, rendesnek tartottál egy srácot, de barátságnál többet nem tudtál volna vele elképzelni.
2020. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell kezdeményezned, ez nem a te szereped ebben a játékban. Viszont az igen, hogy megteremts olyan helyzetet, amivel megkönnyíted a fiúk dolgát.

Pl.:

- barátnőiddel vagy bulizni? Nem jön oda hozzád.

- meleg barátoddal vagy bulizni? Nem jön oda hozzád.

- telefonodat nyomkodod? Nem jön oda hozzád.

- karba tett kézzel, bezárkózva ülsz? Nem jön oda hozzád.

stb.


Alakítsad úgy, hogy könnyen megközelíthető legyél és akkor oda fognak jönni.

2020. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Manapság ezek a jelek semmit sem jelentenek. Itt is olvashatsz olyanokat hogy "attól hogy valakire rámosolygok, még nem akarom hogy leszólítson".


Ezek után a férfiak is úgy vannak vele, ha akar valamit a nő akkor majd kinyitja a száját és szól, sok nő pedig meg is teszi.

2020. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok, korosztályt tekintve 20-25. Fiatal vagyok még, tudom hogy nem kéne erre rástresszelni, de azért nyilván zavar,hogy látom hogy lenne rá esély és mégsem.

Volt olyan akivel baráti társaságban találkoztam, flörtölt, mélyen belenézett a szemembe (tényleg olyan mélyen mint a filmekben :D), sokat húztuk egymás agyát, lett volna alkalma arra hogy lépjen nem tette.

Volt aki ránézésre félénkebbnek tűnt, egy pár szót beszéltünk, volt hogy odamentem ügyeket intézni ahol dolgozott, pedig igazából semmi dolgom nem volt, mégsem "kapott az alkalmon". Ugyanezzel a sráccal , még korábban egy rendezvényen egy bulin beszélgettünk egy kicsit, mert odamentem hozzá, ott is úgy tűnt hogy bejövök neki, a testbeszédéből, megnyilvánulásaiból, de nem lépett komolyabban pedig megtehette volna, mert olyan volt a környezet, meg a szituáció.


Sok embernél tapasztalom, hogy megnéz, "stíröl", még akár viszonylag könnyen léphetne is, de annyira már nem vagyok érdekes hogy meg is tegye. Holott (ez most nagyon rosszul hangzik, nem akarom hogy rosszul jöjjön ki) nálam kevésbé vonzó lányokat is látok pasikkal, kapcsolatban stb és nem tudom hogy mi a baj velem, hogy miért nem vagyok jó "alapanyag".

2020. máj. 18. 10:22
 7/17 A kérdező kommentje:

#4 Milyen az aki könnyen megközelíthető? Ha csak saját magamból indulok ki, olyanra nem mosolygok, nem nézek rá vissza 10x-20x aki nem érdekel. Mármint szoktam emberekre mosolyogni, csak úgy is, mert úgy tapasztaltam hogy ez jól esik, pl ha egy kávézóban a kiszolgálóra akár férfi akár nő ,mert szeretem feldobni az emberek napját ilyen apró gesztusokkal, mert nekem is jól esik ha kedvesek velem.

Viszont aki tetszik, rá nem egyszer mosolygok hanem gyakran, sokat nézem, szerintem érezhető a különbség.

Mitől lennék olyan aki könnyen megközelíthető?

2020. máj. 18. 10:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na most ez is kicsit rosszul hangzik, de értsd jól: azok a lányok talán mégis vonzóbbak nálad. Nem biztos hogy szebbek, kedvesebbek, nőiesebbek, de valamiért összességében vonzóbbak. De akár ennek az ellentettje is igaz lehet, hogy "túl jó nőnek" tartanak magukhoz azok a srácok, és azt hiszik csak játszol velük. Az ilyen kérdésekkel az a baj, hogy konkrétumok nélkül csak vaktában lövöldözünk.
2020. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem hangzik rosszul, nyilván van benne igazság.

én is így gondolom.

Ezt a túl jó nő dolgot az ilyen jellegű kérdéseimre már sokan írták, de én ezt nem hiszem. Tényleg nem vagyok "annyira jó nő", nem vagyok csúnya se, de nem az a típus akit mindenki akar és akire mindenki hajt. Arra is gondoltam már hogy nem vagyok elég nőies, öltözködés terén is inkább laza (bár erre az utóbbi időben nagyobb hangsúlyt fektetek) és egyszerűen csak viselkedésre sem vagyok az a túl lányos típus, de nem akarom megjátszani magam (nem vagyok igénytelen vagy ilyesmi).

Arra is rájöttem hogy valószínűleg sokszor félek jobban kimutatni hogy tetszik valaki mert félek az elutasítástól és attól hogy beégek. Ezen is dolgozom. De csak úgy a bolondját járatni senkivel sem szoktam, eddig csak olyan pasival flörtöltem, akivel nyitott lettem volna folytatásra, találkozókra csak hát ezekre nem került sor.

2020. máj. 18. 10:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek az "odamegyek pedig semmi dolgom ott", "mélyen a szemembe nézett", "beszélgettünk meg flörtöltübk" manapság semmit nem jelent. Ha én véletlenül kétszer találkozom egy lánnyal, eszembe se jutna hogy akarna tőlem valamit.


A könnyen megközelíthető az, aki odajön hozzád valami vicces hülyeséggel, nevetve integet neked a kávézóban hogy "ugyan, ülj már ide mellém :D", mondogatja hogy menne ide-oda de nincs kivel (hozzátenném, hogy mondta ezt már nekem úgy is csaj, hogy amikor elhívtam visszautasította...)


Egyszóval nem szeretjük a zsákbamacskát meg a játszmázást, ha mi odamegyünk hozzátok ti is tudjátok mit szeretnénk, ez a ti részetekről is elvárható lenne.

2020. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!