Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Rolls Royce Wraith mamahotellal, vagy Ford Fiesta 3 szobás lakással?

Figyelt kérdés
Írhatnak mindenféle tipusú nők, ha ide nem mertek priviben is jöhet. Melyik a menőbb férfi?

2020. máj. 18. 18:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Egyik se menő. Most komolyan, valaki még mindig azt hiszi, hogy egy autó személyiséget ad? Hát nagyon nem. XD

22/L

2020. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Akinek van pénze Rolls Royce-ra, annak van pénze 3 szobás lakásra is. Nem reális az összehasonlítás, aki mamahotelben él, annak nincs olyan karrierje, amiből önerővel ilyen autót vehetne, ha meg a szülei tolják alá a drága kocsit, akkor meg semmiképpen sem lesz ettől menő férfi.

A Ford + 3 szobás lakás lehet, hogy nem olyan luxi kategória, de szerintem vonzóbb és reálisabb egy harmincas éveiben járó dolgozó férfinak, mint a mamahotelből eljárkálni a RR-al plázázni.

2020. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Melyiket kapom meg, ha már így választani kell?
2020. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem úgy fogalmaznék, hogy melyik "menő(bb)". Nem menőségről van szó, hanem életrevalóságról.

Nyilvánvalóan több esze van a fordos-lakásosnak és életképesebb is.


Ki az a hülye, akinek ha van egy rakat pénze, akkor inkább az anyjával marad, de vesz egy Rolls Royce-t? Vagy az értékrenddel, prioritásokkal és pénzkezeléssel van baj, vagy kocsikázni képes ugyan, de azon kívül ki sem tudja törölni a saját seggét, ezért szüksége van anyukára, hogy tisztára nyalja. Esetleg mindkettő. Ráadásul kocsib**i is (épelméjű ember nem költ ennyi pénzt egy ilyen funkciótlan, csak felvágásra jó autóra), az meg fárasztó tud lenni, mert én nem akarom megnézni, hallgatni, meg vigyázni a kárpitra, mert leszarom. Guruljon el A-ból B-be megbízhatóan, a sebességhatárokat betartva, arra való, a többi nem érdekel.

2020. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Párom apukájával élt, mikor megismertem. 7 éve együtt vagyunk. Azóta se lett se jogsija, se autója. Közösen vettünk lakást.
2020. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Wraith az az, ami a NOS4A2-ban van?
2020. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Inkább legyen neki egy bicaja, amit önerőből vett.

Nagyon nem bírom azokat akik így-úgy el vannak szállva maguktól, meg amit "elértek", közben meg kiderül, hogy az egyetemi diploma megszerzéséhez is kellett anya-apa, lakást és kocsit tettek a feneke alá, életébe nem dolgozott még meg szinte semmiért + engem szól le azért, mert egyetem mellett kénytelen vagyok diákmunkázni (középiskolában kukorica címereztem minden nyáron, hogy legyen zsebpénzem), hogy fizessem az albérletemet, meg röhög hogy tömegközlekedéssel járok, és nincs saját kocsim. MEGTÖRTÉNT ESET!

25N

2020. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

"Melyik a menőbb férfi?"

Nem írtál férfiról, csak kocsiról meg lakásról. Ha nem normális a fickó lehet hat hotelje is, le van sz@rva.

Meg kéne érteni, hogy csak mert időnként szeretünk kapni egy szép virágot vagy valamit még nem a pénz alapján választunk.

2020. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Párom a szüleivel élt és egy 25 éves Hondája volt, mikor összejöttünk. Én őt választottam, nekem "menő" volt így is. :))

Ez a Rolls egyébként ocsmány és ormótlan egy jószág. Vannak jól kinéző, veterán Rolls-ok, amik tényleg stílusosak, na olyat szívesen vezetnék.

A lakás meg sosem érdekelt, van nekem sajátom.

2020. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz. Akinek Rolls Roycera van pénze, annak lakásra is. Ha meg minden pénze elment az autóra, akkor nem fogja tudni fenntartani, tankolni sem.

Viszont van egy rossz hírem: a lúzer az minden autóval lúzer marad. Lakásra ugyanez vonatkozik.

(Egyébként engem nem érdekel milyen autója van egy pasinak sem, az enyém érdekel, másokét leszarom.)

2020. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!