Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogy éltétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy éltétek meg az elmúlt 5 év (férfi) turizmus inváziót? Mennyire volt hátrányotok emiatt az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Nagyon megéreztem, óriási nagy hátrány volt ez az ismerkedésnél
Azért nyilván valamelyest negatívan hatott, hiszen sok férfi, sok konkurencia, de nem erre fogom a sikertelenségem
Nem éreztem ezt bármiféle képpen hátránynak
Engem nem értintett mert én vidéken élek, és errefelé nem jártak külföldi kanok
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Kimaradt a "fővárosban élek, és nem tapasztaltam külföldi kanok invázióját" opció
2020. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem se gyakori a jelenség. Arról nem is szólva, hogy nekem alapból nem kellenének az olyan l*tyók, akik olyanokkal kefélgetnek, akikről csak annyit tudnak, hogy pár nap múlva már nem lesz az országban (de hogy előtte hol volt és mit szedett össze más ribizliktől, már rejtély).


Mondjuk, az ismerősi körömből több lány is van (kb. 5), akik külföldi hapsikkal (de nem turistákkal) jöttek össze komoly(!) kapcsolatra, akár házasságra, de csúnyán mondva szerintem azért, mert itt senkinek sem kellettek...


32F

2020. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt külföldi exem, és most is egy külföldi sráccal ismerkedek, de ugyanúgy voltak magyarok is.

Szerintem sokan csak azért láthatnak bennük konkurenciát, mert általában a külföldiekre nem jellemző a magyaroknál tapasztalt rosszindulat és keserűség, sokkal nyitottabbak, optimistábbak.

2020. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kimaradt a "fővárosban élek, és nem tapasztaltam külföldi kanok invázióját" opció

Akkor te nem a fővárosban élsz, vagy annak nagyon a peremén és soha nem jársz be a nagykörúton belülre.

2020. máj. 18. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
A Körúton belül sem tapasztaltam. Persze, mindig voltak külföldiek, és szeretnek társasági életet élni, ismerkedni. De ez a külföldi csajokra is igaz. Amúgy viszont a magyar lányismerőseim közt nagyítóval alig találni olyat, aki külföldi faszival jött össze. De szidd csak nyugodtan a külföldi kanhordákat, egyszerűbb gyűlölni valami homályos vélt ellenséget, mint magadba nézni.
2020. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy azt felfogják a “jaj a külföldi pasik miatt nem jut nő” kérdezők, hogy ahány férfi jön be, kb ugyanannyi nő is? Vagy szerintük a külföldiek mind férfiak?
2020. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Nőismerőseim között, akiknek külföldi párjuk van, ők mind kint ismerkedtek meg és kint is élnek. (3 ilyen nő van a környezetemben, tehát nem egy elterjedt jelenség ez sem)

Szerintem összességében egyáltalán nem jellemző ez.

2020. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!