Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A budapesti férfiaknak mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti férfiaknak mennyire van elegük a turizmusból ami most van pár éve?

Figyelt kérdés
4 éve volt, hogy elköltöztem Budapestről. Annak idején még teljesen más volt a város. Voltak akkor is külföldiek itt-ott meg amott, lehetett érezni őket akkor is, de ami pár éve beindult az már határtalan nőrablás, szexturizmus. A napokban voltam a kedvenc pesti szórakozóhelyemen, ahova rengeteget jártam, és a magyar az szó szerint kód nyelv volt. A személyzeten kívül szinte egy darab magyar se volt, 95% külföldi, azoknak meg a 80% férfi volt. A belvárosban (5-6-7 kerület), már jóval több a külföldi, és zömmel férfiak. Egész egyszerűen nem az van már, hogy elmész a belvárosba és bulizol, csajozol egyet, mert már ellepték a külföldi férfiak, akik kifejezetten csajozni jöttek ide, és a helyzet egyre rosszabb. Soha többé nem lesz már olyan, mint régen. Titeket ez nem idegesít, hogy a városban ahol éltek, a sok szexturista miatt, már közel sem lehet úgy csajozni/társat keresni mint még pár éve?
2017. jan. 1. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy tisztaban a "szexturizmus" fogalmaval. Azon meg nem tudom, miert kell meglepodni, hogy egy belvarosi barban, akarhol kulfoldiek vannak. Amulatba ejto, tenyleg.
2017. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Semennyire nincs elegem belőle...


Azok a csajok akik 1, max 2 hetet itt töltő pasikkal hetyegnek abszolút nem az a kategória, akivel bármit is akarnék, ha nem lennének itt a külföldiek. Egyszerűen nem egymást keressük, ők egy éjszakás bulikur.k, én meg normális kapcsolatot szeretnék.

2017. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Egy olyan országban ne lepődj meg,ahol Keanu Reeves magyar hangja meg Haumann Máté jó pasinak számít.Meg egy igénytelen, zsíros hajú csávónak is lehet emberi kinézetű barátnője itt.Aki teheti,vagy kifogja azt a kevés jóképűt,vagy külhonival boldogul.Nem baj,kell a keveredés.
2017. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
LOL :) persze, mert a Nagymező utcán bandázó német és angol legénybúcsúsok meg bulituristák az igényesség szobrai (különösen amikor éppen összehugyozzák magukat az utca közepén :))
2017. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
60%
Mert úgy általában valós képet mutat a huszonéves nők igényeiről mostanság: idejönnek a kis szívtipró nagy farkú, egzotikus mandingók, akikkel "U WANT SUM FUK" módjára kézzel-lábbal elmutogatják egymásnak, hogy dugni akarnak. De azért évek múlva, mire végre kiélik magukat, a kis hétköznapi, normális magyar srác vért izzadva küzdjön értük, mert hát értük küzdjön csak meg egy férfi. :D
2017. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Ennél nagyobb baj szerintem, hogy a magyar nők nagy számban kelnek el külföldi férfiahoz, miközben a fordítottja egyáltalában nem jellemző. Csak a saját ismerősi körömben több tucat eset van, amelyben magyar nők külföldi pasival álltak össze, viszont egy férfiről sem tudok, aki külföldi nőhöz ment volna. A magyar férfiak képtelenek felvenni a versenyt több milliós fizetéssel rendelkező férfiakkal, akik több generáció óta jólétben élnek.


Én mindig csak mosolyogni tudok, amikor KSH adatokkal próbálják igazolni, hogy nincs férfitöbblet a huszas-harmincas korosztályban.

2017. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

#6-os: oké, a nyugatiak eszméletlen számban vesznek el magyar nőket, de akkor mi van a nyugati nőkkel? Előbb utóbb valahol nő-többlet lesz a végén :)


Egyébként nyugat-eu-ban meg elég divat a csajok részéről felszedni a Lengyel, Magyar, Szerb srácokat, szóval hajrá, oda kell költözni!

2017. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
18%
Nem érdekel az egész de lassan elviszik a jó csajokat ès maradnak a selejtek
2017. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Mert te nem vagy selejt Lover mi?


Ha nem lennél az, akkor simán találnál nőt

2017. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

ehhe... Most kaptam Lovertől az alábbi privátot "Shut up bitch"



Barátom, neked nem a külföldi pasik miatt nincs nőd :) De ne is törődj vele

2017. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!