Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melegként éreztétek már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként éreztétek már úgy, hogy az esélyetek megélni egy működő kapcsolatot tendál a 0 felé? Ti hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Tanulok egyedül lenni, egyszerűen ezek a társkereső oldalak nem vezetnek sehova(romeó, tinder), az egyiken hiába a sok meccs, a másikon meg kb 2 mondat után, jön a kérdés, hogy a/p?!

2020. máj. 19. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már lemondtam arról, hogy valaha is párkapcsolatban fogok élni. 25 éves vagyok, eddig egy párkapcsolatféleségem volt, talán egy-másfél hónapig tartott, és ő is csak játszadozott velem. Bő 5 év aktív társkeresésnek ennyi eredménye volt, ráadásul úgy, hogy nem is néztem ki rosszul. Most már elég igénytelen vagyok, mert egyszerűen nincs kiért formában maradni. A netes társkeresést befejeztem, nem bírom idegileg, ami ott megy. Egyedül tervezem leélni az életemet, hacsak nem ismerkedek meg véletlenül valakivel élőben, de ennek az esélye melegként gyakorlatilag 0.
2020. máj. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Már középkorú vagyok, eddig három, több éves párkapcsolattal a hátam mögött.Minden párom fiatalabb volt, de emberileg a normálisabb "fajtából", de hűnek egyik sem tudott maradni.És azóta is ugrálnak ide-oda.

Kettőt a véletlen hozta az utamba, az utolsót a Rómeó.És pont az utolsó volt,akit a legjobban szerettem, ő pedig naponta többször is elmondta,mennyire szeret.Azt hittem, révbe értem,amikor egy idősebbért elhagyott.

Ez két éve volt,nehezen dolgoztam fel,voltak kósza próbálkozások,de egyik sem lett komoly.Ma nem divat az érzelem, sem az udvarlás.Azonnal szex,ha az megy,akkor talán lehet folytatás.

Neten már én sem próbálkozom,ha az élet hoz még valakit,aki komoly és akit lehet szeretni,örömmel várom. Bízni pedig kell és lehet, mert az élet nagy rendező.


50 F

2020. máj. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy meleg barátnőm akinek hasonló problémája van. Neki voltak barátnői, de egyik sem volt normális. Én mindig azt mondom neki, hogy tudom, nehezebb dolga van mint egy heterónak, de ha ő leszbikus és normális akkor kell hogy legyen a közelben még egy hasonló ember. Aztán egy adott ponton azt mondta megpróbál kevésbé görcsös lenni és most mindenre ez az életfilozofája :D
2020. máj. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ment a zöld mindenkinek:)
2022. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!