Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertetek olyan nöt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek olyan nöt, aki válása után nem sikerult új kapcsolatot kiépitsen és egyedül maradt, elmagányosodva halt meg?

Figyelt kérdés
Barhogy is próbálkozott

2019. szept. 10. 07:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Egy ideig voltak egy éjszakás próbálkozók, majd azok is elmaradtak

2019. szept. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha nincs gyereke és átlagosan néz ki, biztos talál valakit maga mellé.
2019. szept. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
84%

Rokonom ilyen. Válás után görcsösen akart fogni valakit, hogy legyen aki anyagilag támogatja. Szexre tálalt egy idősebb, házas férfit, aki csak kihasználta. Mindent bevetett, hogy elváljon érte, de nem jött be, kirakta a férfi. Ő az után már nem talált senkit.

Amúgy is szánalom az egész asszony. 48 éves, kinéz 60-nak, de meggyőződése, hogy 35-nek néz ki, és úgy öltözik, mintegy 16 éves. Férfi közelében úgy is viselkedik.

Már ismeri mindenki, kerülik is. A kollégai se bírják.

Pár éve felfedezte a netes társkeresőt. Minden héten mással írogat, persze hol egy arab "herceggel", hol egy Londonban dolgozóval, és állandóan költözni akar a "szerelméhez". Ott le is koptatják.

Aki esetleg akar is tőle valakit, az is meghátrál, amint jobban megismeri.

Szerintem szál egyedül fog meghalni. Főleg, ahogy a lányával is összeveszett, még a családja is inkább kerüli.

2019. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
100%
Én pont olyan nő vagyok, akinek a válás után nem sikerült normális társat találni.Már nem is keresem évek óta.Magányos viszont nem vagyok, élvezem a függetlenségem amíg élek.
2019. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
100%

Iiigen?


Mármint a halál még messze van neki, 50 körüli, de semmi ismerkedési hajlamot nem láttam benne. Elmagányosodást sem mondhatom, van egy fia, aki a mindene, jövőre érettségizik, nagyon okos, nyelveket beszél. Nagyon jó nevelést adott neki 🙂

Szóval megy egyetemre a gyerek, lehet akkor szerez magának valakit, hogy ne legyen egyedül. Majd kiderül...


Másik rokonom is elvált. Amióta az eszemet tudom (kb 20 év) nincs senkije. Kb 4 éve került idősek otthonába. Tehát ott már nem lesz változás... nem tudom mennyire magányos, sajnos mi nem látogatjuk őt. De ő sem próbálkozott.

2019. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
87%
Anyám is ilyen. 20 évesen házasodott, 21 évesen szült, 28 évesen már elvált, mert apám másba lett szerelmes. Soha nem volt senkije, míg gyerek voltam. Most 50 éves, kétségbeesetten próbálkozik, de nem talál senkit. Pedig nem néz ki rosszul, csak kicsit "megasszonyosodott". Viszont borzasztó személyisége van, akaratos, makacs, csak az a jó, amit ő mond.
2019. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
91%
Bár a halál még messze van de jok az esélyeim.38 éves vagyok 4 éve váltam el.Nem nézek ki rosszul, gyerek sincs.Viszont 2 éve visszaköltöztem Anyámhoz mert nem birtam már kifizetni az alberletet ugyanis a fizum nem emeltek olyan ütemben mint az alberleti dijakat.Amig külön laktam volt 2 rövidebb kapcsolatban mostmár az sincs, mert nem lehet feljönni hozzám és egyébként is ciki ennyi idösen szülövel lakni szoval rögtön lelép az összes pasas.Nem akarom kitenni magam ennek a meglaztatasnak szoval már nem is próbalkozom inkabb
2019. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
31%

Nem törvényszerű, hogy válás után mindenki talál párt. Főleg, hogy sok középkorú (elvált) férfi inkább a huszonéves korosztály után fut.

De azért általában egy-két éven belül szokott párt találni a legtöbb nő. Akinek évekig nem jön össze, ott bizony a hiba benne van, és nem is igazán sikerül később sem. A jellemhibák idővel inkább felerősödni szoktak, és nem csökkenni.

2019. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
12%

8#


Visszanyal a fagyi. De azért huszonévesen gondolom élveztétek, hogy mindenki férfi értetek van oda. Most fordult a kocka. Egyszer fenn, egyszer lenn. Így igazságos.


Most legalább megtudjátok milyen egy átlagos férfi élete. Senki nem kezdeményez, nem ad dicséreteket, sőt még sokszor bunkón elküldenek, lelkileg megaláznak. Önbizalmatokat a béka segge alá teszik. Legalább most Ti is éreztek belőle valamit. Hahaha :)

2019. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
98%

"8#



Visszanyal a fagyi. De azért huszonévesen gondolom élveztétek, hogy mindenki férfi értetek van oda. Most fordult a kocka. Egyszer fenn, egyszer lenn. Így igazságos.



Most legalább megtudjátok milyen egy átlagos férfi élete. Senki nem kezdeményez, nem ad dicséreteket, sőt még sokszor bunkón elküldenek, lelkileg megaláznak. Önbizalmatokat a béka segge alá teszik. Legalább most Ti is éreztek belőle valamit. Hahaha :)"


Te szerencsétlen, agyatlan, töketlen, retardlt majom.

Azok a nők, akik 20 évesen alznak téged, nem ugyanaz a személyiségű nők, akik nem aláznak senkit hanem válás után küzdenek az életükkel. Akik téged most aláznak, nyugodj meg, 60 évesen is bármikor beszereznek maguknak valakit, mert olyan a személyiségük. Semmiféle fagyi nem nyal vissza, csak te vagy elképesztően, hihetetlenül, maximálisan bután hőbörgő idióta.

2019. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!