Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek a társkeresőn ideális férfiak?

Figyelt kérdés

Részben clickbait cím, részben kis dühöngés, mert ki kell adnom magamból, részben beszélgessünk a kommentekben a témáról :)


Milyen az ideális férfi? Nem, nem a gazdag, BMW-vel pózoló izomagyak. Nem a modell kinézetű, mindenhova elutazó arcok. Bár tudom, hogy ilyen válaszok is lesznek az incelektől.


Az ideális férfi a társkeresőn szerintem olyan, aki rám ír (sokszor Tinderen sem írnak, pedig matcheltünk), személyre szólóan ír, elolvassa a leírásomat és arra reagál, vagy a képeimre, de nem azt, hogy "jó csaj vagy". Nem rohan le egyből, nem az az első kérdése, hogy hányan jártak már bennem, nem hív el egyből randira, de pár nap elteltével igen. Úgy beszélgetünk, mintha ezer éve ismernénk egymást, lazán, de mégis bókolgatunk egymásnak. Ja, ha már külső, akkor tetsszen is nekem, ez meg ugye relatív.


De nem, csak bunkók, szexre utazók, nyomulósak, illetlenek, csúnyák vannak fent, akik gyűlölik a női nemet és ha nem kapnak 2 másodpercen belül választ, már hallgathatom a szidásukat, vagy ha válaszolok, de nem azt, hogy "persze, bármikor lesz... oplak", akkor is kikelnek magukból.


Hol vannak az ilyen férfiak???


2020. máj. 19. 20:43
1 2 3 4
 1/31 Hellmano ***** válasza:
13%
Ezek itt vannak GYK-n csak élet képtelenek :D
2020. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nőkkel vannak, akiknek nincsenek patikamérlegen kiszabott elvárásaik, hogy azonnal úgy viselkedjenek velük, mint akik régi ismerősök, és nem azon lihegnek, hogy "most még ne hívj el randira, de indítom a stopperemet, és 2 nap 20 óra múlva már elhívhatsz".
2020. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Az elvárásaidat már ismerjük, te mit tudsz cserébe nyújtani?
2020. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
A barátzónában. Ja meg emlékszel arra a srácra akinek még 2018. június 18.-án nem írtál vissza? Na ő is ilyen volt, azóta is várja a válaszod.
2020. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%

Türelem és kitartás!

Mint tűt a szénakazalban.

Ne húzd fel magad minden agyamenten, mert nem fog jót tenni hosszabb távon.

2020. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

hogy kéne személyre szólóan írni, ha a nőnek pl nincs bemutatkozása? (nem számítva, h egy idegenről van szó oda is és vissza is) :D

Kérdező, évekig csináltam azt, amit leírtál, egyetlen esetben sem sikerült semmi. Az olyan nő, mint te, ezekszerint kb fehér holló, vagy te is válogatsz, mint mindenki. :D

Szóval mi a megfejtés? :D Egyébként írják fölöttem, h bizony barátzónában kellene keresni kicsit :p

2020. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de szerintem ha te egy igényes, ápolt, legalább átlagos kinézetű nő vagy, alapból nem szorulnál ilyen appok használatára. Szóval a te gépezetedben is lehet porszem. Millió egy normális férfi van, akár csak ezen az oldalon is, akik egy komoly kapcsolatot akarnak, csak amikor hivatkoztok arra, hogy nem kell sármos, modell kinézetű férfi és megtortenik a kepcsere, majd besütitek 10-ből 9 esetben a Nincs veled semmi baj, csak nem vagy az esetem szöveget, miközben addig nagy lelkesedéssel beszéltetek a férfival, akkor ne várd, hogy több ilyen után ugyanolyan kezesbárányok lesznek. S akkor megkapják rendre, hogy most kimutatta a foga fehérjét, pedig nem, csak mindenkibek rossz, ha nem tekint rá soha potenciális jelöltként senki sem a másik nemből. Akikről meg te írsz, alapból gyökerek, de ha nek látsz más típust rajtuk kívül, az nem biztos, hogy azért van, mert nincsenek olyanok. Csak xar a fókuszod, hasonló a hasonlót vonzza. Nézz körül kicsit a barátzónádban.
2020. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Ezek alapján én ideális férfi vagyok. Az én tapasztalatom társkeresőn: írok a nőnek egy személyre szabott üzenetet (a szöveges leírása és képei alapján), ami a hobbijára, utazásokra vagy egyéb érdekességre utal, amit a bemutatkozása alapján megtudtam. Erre 20-ból 1 ha válaszol.

Én feladtam az online társkeresést, így nincs értelme.

2020. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

Mert nincsenek rászorulva.


Meg a te hibád is, hogy nem találod meg őket, mert élőben nem veszed észre őket.

Zolit, a melóhelyeden, a könyvelésen, Tomit, a sarki bolt eladóját, vagy azt a segítőkész őrt, a könyvtárban,...

2020. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan az mint #8-nak.

Nem tudom egyébként elképzelni, hogy egyetlen normális férfi nem ír rád. Néztem egy nő ismerősöm profilját, teljesen kiszámítható volt. Izomjózsi jött a bunkó stílusával, de volt Pistike aki teljesen normálisan közeledett. Van minden, csak válaszolni kell, meg előtte okosan válogatni.

2020. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!