Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női társkeresők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női társkeresők! Számotokra hogy nézne ki az ideális pasi a társkereső oldalakon fényképen, és leírásban, ami alapján őt választanátok?

Figyelt kérdés

Milyen lenne egy nagyon jó kép, amire sokan írnának?

Milyen pasi kellene hogy azon a képen legye, külsőre értem?

Ugye a belső az majd később derül ki ha írnak egymásnak.

Milyen belső tulajdonsága legyen, vagy jelleme, ha már levélváltásra, skype-ra, meg telefonhívásokra és találkozásokra sor kerül?

Tudnátok ezekre válaszolni, hogy kicsit jobb képet kapjak, mikre vágynak a nők az ismerkedésnél?



2017. márc. 28. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
legyen helyes (ez kinek mi, de úgy általánosságban), ne legyen gelesztás (nem is kell hogy kigyúrt legyen de könyörgöm, ne legyen már nálam - aki elég vékony vagyok magam is - vékonyabb), de ne legyen "mackós" (azaz dagadék) se. én nem szeretem azt se ha szemüveges, azért van a kontaktlencse. a rövid hajat szeretem, hosszú haj sose jó egy férfin. látsszon rajta hogy ápolt, jó megjelenésű, nem a legalja (mondjuk a ruháin, esetleg egy órát is felvehet, az sokat dob minden összeállításon). a képről is le lehet venni mondjuk azt is hogy határozott, magabiztos, van önbizalma, olyan jó kisugárzású az egész külseje. belsőre legyen kedves, hűséges, figyelmes, meg amiket még írtam, hogy határozott és magabiztos, férfias. tudjon meglepni, ne nekem kelljen mindig kitalálni a programokat mert az a legszörnyűbb, mikor nem képes elvinni magától valahova hanem megy a "hátizénemistudomhovamenjünkszerinted?" féle duma folyamatosan. jó ha van autója, nem kell hogy bmw legyen csak az már egyfajta biztonság ha tud vezetni és el tud vinni ide oda. nem kell hogy agyoniskolázott se.gg legyen, de legyen intelligens és értelmes akivel lehet beszélgetni több témáról is. legyen magára igényes, pl. szívesen eljárnék vele az edzőterembe is, nagyon imponáló mikor egy férfi mindent megtesz magáért amit tud. legyen társasági ember, el lehessen vele menni ide-oda, és ez alatt nem a kocsmában vedelés értem, hanem úgy bármit, el tudjon lenni a többiekkel. na hát most így ennyi jutott eszembe. ezeket én is tudom nyújtani, nem akarom hogy eltartson mert jól keresek, meg lehet velem jelenni mert elég szép vagyok én is, csak annyit szeretnék amennyit én is tudok adni, hogy egyenlő felek legyünk egy kapcsolatban.
2017. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azta:)

Ez egy jó összeállítás volt.

2017. márc. 28. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Én egy időben ismerkedtem társkeresőn (már nem, van párom), az alapján írom:


1. Milyen lenne egy nagyon jó kép, amire sokan írnának?

Olyan, amin MOSOLYOG. A mosolygó emberek ezerszer vonzóbbak.


2. Milyen pasi kellene hogy azon a képen legye, külsőre értem?

Nincs ideálom, sokféle pasihoz tudok vonzódni. Aki nem taszított külsőre és volt egyfajta pozitív kisugárzása, azzal kommunikáltam.


3. Ugye a belső az majd később derül ki ha írnak egymásnak.

Milyen belső tulajdonsága legyen, vagy jelleme, ha már levélváltásra, skype-ra, meg telefonhívásokra és találkozásokra sor kerül?


Először is egy kitöltött adatlap nekem sokat számított. Azt figyeltem, hogy tisztában van-e a saját értékeivel és tudja-e, hogy kit keres. Kimondottan előny volt, ha azt láttam, hogy nem "bárki jó" neki, hanem igenis magasan van a léc és annak én pont megfelelek. Ismerkedéseim során kaptam egy nagyon jó tanácsot, és azt minden (levelezős, telefonos, személyes) beszélgetésnél figyeltem onnantól: hogy RÁM reagál-e (vagy a saját fejében élő elképzeléseit nyomatja). Pl. ha egy pasi azzal indított, hogy ő már tudja, milyen vagyok, vagy ha olyan mondatokat akart a számba adni, amiket én soha nem mondtam és nem is gondoltam, akkor azonnal hátraarc.


A többi meg... hát vagy van, vagy nincs, ezt nem tudod befolyásolni. A férfiak általában nem szeretik a "kémia" kifejezést, pedig tényleg ezen múlik minden. Az a bizonyos izé, amiből egész egyszerűen érzem, hogy IGEN, őt akarom. Ezt kb. húszból egy esetben éreztem randin. Ő most a párom.

2017. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó kép számomra: Mosolygós, állatos, természetben fotózott, utazós, valamilyen hobbival kapcsolatos.

Amit semmiképp: ne pózolj autóval, alkohollal, lányokkal, fegyverrel, cigivel, pénzzel. Ne feszíts félmeztelenül, ne legyen igénytelen a háttér (pl. koszos fürdőszoba), ne otthoni "játszós" ruhában legyél a képen.

Külsőt nem írok, mert ez teljesen relatív. Annyi, hogy ne legyél igénytelen a képen.

Levélváltás, chat, skype stb: nem tudom, nem szoktam online ismerkedni szóval ezt meghagyom másnak. :D

2017. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egész jókat írtatok eddig, jó olvasni hogy nőként miket gondoltok, egy társkereső profil és a leendő partner kinézetéről.


"Amit semmiképp: ne pózolj autóval, alkohollal, lányokkal, fegyverrel, cigivel, pénzzel. Ne feszíts félmeztelenül, ne legyen igénytelen a háttér (pl. koszos fürdőszoba), ne otthoni "játszós" ruhában legyél a képen. "


Ez pedig nagyon ismerős,mintha az egyik társkeresőn olvastam volna az egyik női felhasználó adatlapjánál.

2017. márc. 28. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a képpel kapcsolatos dolgot aláírom én is... amúgy voltak ezzel kapcsolatban vicces sztorijaim.

Rám ír egy fickó, autóval pózolós képpel. Pár mondat után ő maga hozta fel, hogy amúgy nem az övé, csak odaállt az utcán egy menő autó mellé.

A másik: küld a pasi egy félmeztelen képet, kigyúrt felsőtesttel. Mondom remek, de én sokkal inkább kíváncsi lennék rá felöltözve. Erre küld egy másik képet... amiből kiderült, hogy a kettő között van minimum 15 év különbség! :) A fiatalkori testével akart hódítani a szentem! :)

(Egyikből se lett még találkozó se...)

2017. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: én nem vagyok fent semmilyen társkeresőn, de látod sok nőnek egy rugóra jár az agya. :D
2017. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom, hogy milyet NEM szeretek látni: tükörből szelfi. na attól a hideg ráz
2017. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3-#4-#8 leirta.

Kitoltott adatlap amibol kiderul h az illeto milyen,ami kapaszkodot ad a kezdetekhez.Nem pozolos,de mosolygos kep.Engem a beallitott oltonyos kepek is lelohasztanak ha kb amugy csak eskuvon es temetesen vesz fel ilyet,szamomra a piperkocseg is taszito.Legyen a pasi VALAMILYEN.Ehhez ismernie kell magat es akkor nem fotozkodik kiskutyaval,kisbabaval,kolcsonautoval ha koze nincs ilyen dolgokhoz.Tehat ra jellemzo igaz dolgokkal,ertekekkel,elvarasokkal teli adatlap kell.Már ha tenyleg hasonlo erdeklodesu csajt keres...

2017. márc. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Amikor társkeresőztem, nekem azok a képek tetszettek, amiken a pasi valami vidám és izgalmas dolgot csinált, pl sportolt, kirándult, kutyával játszott, stb.


aki félmeztelen képet tett fel, az egyből kuka nálam.


nekem fontos volt, hogy magasabb legyen nálam, ami nem nagy kunszt, mert 169cm vagyok. engem a bemutatkozása érdekelt mindig, meg amit írt nekem. ha valami semmitmondó "majd megismerjük egymást" című félmondat volt odavetve, az ismét kuka. komolyan, mit gondoljak egy pasiról, aki nem tud magáról leírni két mondatot?


Aztán ott van az, hogy milyen nőt keresek. az sokat elmond egy pasi lelkivilágáról. ahol be volt írva, hogy mennyi legyen a mellbőség, meg a tesstömegindex, na az ismét kuka, nagyon nem bírom az ilyesmit, annak ellenére, hogy kifejezetten jó alakom van, és általában beleestem a kritériumokba.


szóval, kérdező, én azt javaslom, hogy töltsél ki MINDENT ŐSZINTÉN, ne hazudj, de add a legjobbat magadból...sok sikert.

2017. márc. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!