Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikailag elérhetetlen férfiakra vágyom. Hogyan lehet ebből "kigyógyulni"? 21/N

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve kezdődött ez a folyamat, ha lehet annak nevezni.

Nagyon sok rossz emlékem van, és azzal próbáltam elfeledni őket, hogy van egy férfi az életemben, okos, talpraesett, hatalma van, gazdag, és minden kívánságom, vágyam teljesíti.

Tehát az a tipikus Christian Grey.

A szexuális életem romokban, nem kívánok senkit,csak az elérhetetlen férfit.

Sokáig nem is tűnt fel, hogy ez rossz dolog, most viszont már nem tudom hogyan lépjek ki ebből a képzelet világból.



2020. máj. 20. 00:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus
2020. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi nem csak te vagy így. A trilógia első részét 15.2 millióan vették meg.
2020. máj. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok okos, talpraesett, hatalmam sincs, gazdag sem vagyok, főleg nem Dzsinn, de ha akarod elérhetetlen leszek számodra egy darabig, majd mire beleőrülnél végül odaadom magam. Talán segít.
2020. máj. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha szeretnéd írj nekem.

Én nem szeretkezek. Én keményen baszok.


Üdv,

Christian Grey

2020. máj. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Már elnézést, de miből gondolod, hogy az adott személy a valóságban milyen? Azon felül gondolkodtál már azon, hogy Mr. Greynek vajon egy magadfajta mentálisan sérült csitrire lenne-e szüksége vajon? Nem pszichológus kell ide, hanem fizikai munka teljes állásban legalább két évig! Esetleg önkénteskedhetnél olyan szervezeteknél, ahol hajléktalan, nemi vagy családon belüli erőszakot átélt, létminimum alatt élő, vagy egyéb okból társadalmilag kirekesztett, vagy krízishelyzetben élő nők megsegítésével foglalkoznak. Garantáltan leszállnál a földre kislány.
2020. máj. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Az elérhetetlen ideálokhoz való vonzódás az elme trükkje, ez egy védelmi mechanizmus. Mitől félsz? Ennek kellene utána járni. Tényleg jó lenne egy pzszichológus. Én is ilyen voltam mindig. Mára már csökkent, de ez addig volt a részem, amíg védelemként szolgált számomra.
2020. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy átlagos nő szintjén vagy. 😉
2020. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem mindenki menekül valamibe..

Van aki az alkoholizmusba, van, aki a dohányzásba, más a sportban tombolja ki magát, vagy van, aki fest, olvas, vagy mint én is, elmenekül a maga fantázia világába, kb minden mást kizár és tökéletesen jól érzi így magát. Azért a valósággal is foglalkozni kell, legalább ami némileg szép és jó, azt próbáld azért keresni és észrevenni. Mert valamit tenni kell addig is, míg Grey úrfi megérkezik. Különben elszalad melletted az élet.

2020. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Téged ki kéne kormolni. Agyban is és ágyban is. 🙃
2020. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#5 Olvasd el a 6-os választ.

Sérült csitri? 21 éves vagyok, de senkivel nem beszélnék így!

Lehet, hogy Te tapasztaltabb és idősebb vagy, de a kedves Édesanyukád nem tanított neked tiszteletet, és empátiát.

Én a helyedben törölném a kommentet, mert nagyon kellemetlen.

Az más tészta, hogy Te az egész életed végig dolgoztad, még a másik embernek lehet jól fizető,nyugodt állása.

De a munka és a magánélet két külön dolog, attól, hogy sokat dolgozom még nem jön helyre a megánéletem.

2020. máj. 20. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!