Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg én csesztem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én csesztem el vagy azért nem kell őt sem félteni?

Figyelt kérdés

Aki ismeri a sztorit megnyugtatom utolsó kérdés és le is zárom.


Őt nem zavarta hogy anyuka vagyok hogy social média szerepló vagyok,a szexi képek sőt imponált neki mindhárom. Nem érdekelte a távolság, és megsértődött mikor én beforgattam azzal hogy csak szexuális érdeklődést mutatok felé, azt mondta na ne szórakozzak vele" legyek "rafkós lány vagyok", és az is megsértette mikor láttam róla egy bulizós videót és azt mondtam neki hogy "na jó hagyjuk egymást" ,emlékszem először azt hitte viccelekajd azt írtam hogy "nem viccelek szia" akkor lefagyott és egy kis reakció idő után rákérdezett "na és miért?" és mindezek után leirtam neki hogy azért mert ő még "fiatal bulizzon" és akkor írta hogy "ja persze értem hát ha abból amit beszéltünk nem vontam le a konvekciát hogy milyen ember akkor nincs miről beszélnünk" és irtam neki akkor még hogy de ezt gondolom róla sajnos és akkor mondta hogy de nem jól, aztán ezen továbblépett bocsánatot kértem jól ment minden és mátc végén küldte hogy csak májusban engedik haza de megjegyezte hogy siet haza ne aggódjak, majd itt volt egy kis kihagyás(mikor kint szar lett a helyzete) egy kis szünet köztünk és mikor újra elkezdtünk beszélni akkor azzal kezdtem hogy megvárom őt akkor írta hogy"nagyon édes vagyok de tudod te mondtad nekem hogy még gyerek vagyok nem nőttem fel de én ismerem az embereket és ez a sztori már nem fog érdekelni ha jön más"de én megnyugtattam hogy fog és ekkor kezdtem el megint butaságokat írni pl. elküldtem neki hogy a távoli rokon testépítő rokonom nyomul rám és meg jegyeztem neki hogy siess haza mert lecsapnak a kezedről akkor mondta hogy "látod én mondtam", meg akkor olyan is volt hogy ráírtam este hogy jöjjön haza és szexeljünk ami nyilván mint férfit felizgatta mondta hogy jól hangzik drága de előbb az izgat hogy a picsába érem el európát"akkor itt beszéltünk nyilván nem írom le de mondtam neki hogy csak egymással akkor írta hogy ez nagyon jól hangzik,ezek után türelmetlenkedtem akkor dühösen "nem fogok ezen a szaron írni egész nap" írta nekem dühösen majd másnap azt mondta hagyjuk ezt és zárjuk le. Tetszel nem ezzel van a baj ennyit írt végül.

Nyilván csalódott abban is hogy régebben azt írtam neki nem vagyok könnyűvérű elsőkörben csak puszi lehet semmi más akkor azt nagyon díjazta mondta is hogy "elsőkörben pont elég és azt nem bírná ki ne pusziljon meg és örül neki helyes hogy nem vagyok könnyen kapható és csirti és nagyon is tudja hogy én már nem kis csirti vagyok hanem anyuka:) nyilván ezt a képet lerombóltam ezzel a szexuális baromsággal egy ez, kettő abberált beteg dolog volt elküldeni neki ahogy a rokonom nyomul rám és ezek biztos kiábrándították őt belőlem akármennyi esélyt adott mindig valami orbitális nagy baromsággal leégettem magam előtte. Végül a zárásnál azt is hozzátette hogy"ha azzal jönnék hogy csak még akart fektetni akkor jobb ha tudom hogy akkor addig fűzne még nem találkozunk"és ha csak szexelni akart volna akkor keresett volna helyben nem pedig az ország másik végén. Ennyi, ezzel végzett is velem. Barátnőm anyukája pszichológus és azt mondta hogy azok alapján amit mondott ő és amit mondtam én, én egy ellentmondásos, megbízhatatlan kissé paranoiás módon és legfőképpen önző módon a saját céljaim látva benne rákaszkodtam és teljesen eltérő kommunikációval voltaképp csak magamról beszéltem és nem vettem figyelembe az ő érzéseit, megaláztam mint férfit és eljátszottam a szimpátiát végül, pedig egy rémrendes őszinte férfi keresett fel aki bizonyossan nem szexelni akart csak velem éséh mikor belementem a szextémába akkor is leírta hogy a jó kapcsolathoz persze hogy kell a jó szex. Bár egyszer még ő írt félreérthető mert azt írta ha hazajön el akar menni pár napra velem és akkor még én kérdeztem rá hogy csak így elsőre és akkor szerintem ő valójában úgy akarta, de persze kijavította hogy nem majd idővel, szóval megmondom őszintén már magam sem tudom hogy tényleg én lettem volna a hibás vagy ő sem gondolta ezt olyan komolyan.


A történet úgy teljes hogy azóta mystoryban azt is látta és valószínűleg félreérti hogy én válaszolgattam embereknek a kérdéseire amiben megemlítettem hogy Pestre akarok költözni újra(ez csak azért érdekes neki mert még azt is gondolhatja én csak ki akartam őt használni Pestre költözés miatt, ugyanis neki az a terve Pesten nyit vállalkozást és még viccelt is hogy majd velem fogja, ja meg látta azt is hogy az a bizonyos rokonom írkál a képeimhez és neki ez elég furcsa érzés lehet azt go dolhatja flörtölök azzal a férfivel mert ugye ő tud róla hogy az a férfi ki akart kezdeni velem)


2020. máj. 20. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvashatatlan borzalom. Egy zagyvalék az egész.
2020. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy nem kell erőltetni!
2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, én megpróbáltam megfejteni, nem ment.

Te állítólag felnőtt nő vagy, ráadásul gyerekkel. Méghogy social média szereplő, egy túlkóros kislány, akinek egy értelmes gondolata sincs, pláne leírni nem tudja.

2020. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj neki mégegyszer. Tagolt mondatokkal, mert ez így értelmezhetetlen.
2020. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem értelmezhető a beszélgetéseket direkt idézőjelbe tettem.
2020. máj. 20. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hàt kérdező nem vagy valami okos, művelt nő az írásképed alapján, az biztos, sőt minden jószándékkal: nem az idézőjel hiánya a legnagyobb gond az írásbeli kommunikációdban, de hagyjuk is. Nem ez volt a kérdés és butácskán is jogod van a boldogsághoz :)


Nő vagyok és anya (szerencsére nem “social media szereplő :D), de én is hasonlóképp gondolom, amit a pszichológus ismerősöd.


A leginkább az ordított nekem a történetedből, hogy egy kiforratlan, pillanatnyi érzelmek, indulatok által vezérelt, naponta és egymásnak ellentmondó célok között cikázó, bizonytalan és megbízhatatlan személyiségű nő lehetsz.


A legnagyobb jószándékkal tanácsolom neked, hogy le kéne jönni a “social media star”-ságról, mert pont a pillanatnyiságával, gyorsaságával, tengernyi ingerületével nem tesz jót az ilyen tollpihe súlyú személyiségnek.

Ide-oda csapódsz, őrületesen a külsőségek, mások véleménye a fókuszod. Ér ez ennyit, de komolyan?


Talán egy rendezett keretű èletvitel, anyaként már egy biztos, stabil integritás nem àrtana. Normális munka, normális célok, reális elképzelések...


Kitalálni végre azt, hogy hol képzeled az èleted (nem instán bekommentelgetni meg szavaztatni az ötletvezérelt napi agymenést, majd semmit se tenni érte!).


Felnőtt, érett nőként nem valami netes rajongói szintű távkapcsolati bohóckodásba belefolyni... ez a tini színvonal legalja.


Kapd rendbe magad. Nem ártana egy kis következetesség, idegesítő nyüzsgés helyett megfontoltság és ELEGANCIA.


Amit műveltél ebben a sztoriban az minden, csak nem egészséges viszonyulás, nem nőies, nem elegáns.


Szíved joga egyébként, ha csapongó, buta, prolis tinilányként akarsz tetszelegni drámakirálynős online epizódokkal, de ettől szerintem képes vagy többre is.

Embereld meg magad már csak a gyereked érdekében is, de hidd el, te is jobban járhatsz.


Őszintén minden jót.

2020. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

és mindezek után leirtam neki hogy azért mert ő még "fiatal bulizzon" és akkor írta hogy "ja persze értem hát ha abból amit beszéltünk nem vontam le a konvekciát hogy milyen ember akkor nincs miről beszélnünk" és irtam neki akkor még hogy de ezt gondolom róla sajnos és akkor mondta hogy de nem jól, aztán ezen továbblépett bocsánatot kértem jól ment minden és mátc végén küldte hogy csak májusban engedik haza de megjegyezte hogy siet haza ne aggódjak, majd itt volt egy kis kihagyás(mikor kint szar lett a helyzete) egy kis szünet köztünk és mikor újra elkezdtünk beszélni akkor azzal kezdtem hogy megvárom őt akkor írta hogy"nagyon édes vagyok de tudod te mondtad nekem hogy még gyerek vagyok nem nőttem fel de én ismerem az embereket és ez a sztori már nem fog érdekelni ha jön más"de én megnyugtattam hogy fog és ekkor kezdtem el megint butaságokat írni pl. elküldtem neki hogy a távoli rokon testépítő rokonom nyomul rám és meg jegyeztem neki hogy siess haza mert lecsapnak a kezedről akkor mondta hogy "látod én mondtam", meg akkor olyan is volt hogy ráírtam este hogy jöjjön haza és szexeljünk ami nyilván mint férfit felizgatta mondta hogy jól hangzik drága de előbb az izgat hogy a picsába érem el európát"akkor itt beszéltünk nyilván nem írom le de mondtam neki hogy csak egymással akkor írta hogy ez nagyon jól hangzik,ezek után türelmetlenkedtem akkor dühösen "nem fogok ezen a szaron írni egész nap" írta nekem dühösen majd másnap azt mondta hagyjuk ezt és zárjuk le.


Ez konkrétan 1 mondat.

2020. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Elmehetnél kortárs írónak.
2020. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell kijárni a 8 általánost mielőtt valaki bekérdez ide.
2020. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!