Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
72%

Mert bennük van a hiba.


Maguk szintjén lévő,átlagos/csúnya lányoknál nem próbálkoznak, max.szexre hajtanak náluk, aztán loholnak az elérhetetlen műnők után.


Majd mindjárt sajnálni fogjuk őket hogy ronda létükre még válogatnak.

2019. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 A kérdező kommentje:
Ez egyszerűen nem igaz. A pasik többsége nem műnők után rohangál, hanem az átlagos nők után. De valamiért az átlagos nők is egyre elérhetetlenebbek. Erre egyébként elég jó szociológiai vizsgálatok is rámutatnak.
2019. okt. 22. 21:41
 3/134 anonim ***** válasza:
17%
1es gondolom nőből vagy....elég gáz az amikor egy csúnya (másnak lehet szép ,de számodra csúnya) lányra nem áll fel.
2019. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
82%

" ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra,"


Miért kéne valakire csak azért felnézni, mert farka van? Te felnézel a nőkre?

De, a nők társat szeretnének, csak éppen nem szükségből.

Szóval te azt szeretnéd, hogy valaki felnézzen rád, csak mert te vagy és közben rád legyen utalva? Szerencsére ezek az idők örökre elmúltak.

2019. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
83%

Linkeljel mar be egy szamodra atlagos not!


Amugy meg a zert vannak csesztetve, mert a nyafogas az nem ferfias.

Es nyafogason a hisztit ertem, amikor barki barmit javasol, le van hurrogva.

Es mar maga a szohasznalat.

Fel se fogod, hogy mennyire degradalo "nem jut no"

NEM ARUCIKKEK VAGYUNK!

2019. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes

Én itt vagyok 23-évesen 2 éve vagyok szingli és nem rinyálok, mint a "férfi" többség. Akkor most én vagyok egy isteni szinten?

Azért kíváncsi lennék hány itteni rinyap.na mer bepróbálkozni egy nőnél. Mennyien edukálódnak szabadidőben vagy űznek sportot normális szinten...

2019. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
18%
A férfiak próbálkoznának a saját ligájukban keresgélni, de ezek a nők kifestik magukat, push up melltartót vesznek, felöltöznek szexin és máris szintet léptek...már nem keresik a velük egyszintben levő pasik társaságát. Ugyanakkor kihasználják, hogy sok pasi nem talál párt, ezért megengedhetik maguknak, hogy az átlagos férfiakat elhajtsák...jól mutatja, hogy 150cm-es lányoknak 190cm-es pasijuk van.
2019. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 A kérdező kommentje:

"Miért kéne valakire csak azért felnézni, mert farka van? Te felnézel a nőkre?"


Nem azt mondom, hogy KELL, hanem az, hogy egyszerűen ettől lesz vonzó egy férfi egy nőnek. Ez egy evolúciós drive. A nő olyat keres, aki mellett biztonságban érzi magát. Azért kell felnézni a férfira, mert a férfinak ez a funkciója. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy miért kell, hogy egy férfi izmos és lehetőleg magasabb legyen a nőnél. Nem tudjuk, miért, de kell és kész.



"Szóval te azt szeretnéd, hogy valaki felnézzen rád, csak mert te vagy"


Azt szeretném, ha felnézne rám azokért a tulajdonságaimért, amik versenyképesek. Eddig aki nőnek megtetszettem, mindegyiken azt éreztem, hogy kicsit felnéz rám. Én pedig azt érzem, hogy én őt védeni és szeretgetni akarom cserébe. Szerintem ez így természetes.

2019. okt. 22. 21:50
 9/134 anonim ***** válasza:
7%

U.I

7-es vagyok, van barátnőm...de attól még objektíven megfigyelhetem a körülöttem zajló jelenségeket.

2019. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 anonim ***** válasza:
28%

Ugyan már.

Ha itt bárki bármilyen (akár normális) formában a párkeresési problémájának hangot ad, rögtön beindul a gyalázkodás, lúzerezés.

2019. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!