Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a lányok kapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a lányok kapnak üzeneteket mindig?

Figyelt kérdés
Nézegettem hogy itt a társkeresés kategoriába egy lány kiír egy kérdést akkor egyből rengeteg komment lessz alatta,és a rengeteg privi.Ha ezt egy férfi teszi akkor 0.Nem értem én ezt az egészet.Mondta egy lány ismerösöm hogy miután kiírt egy ismerkedös kérdés kb 100 privát üzenetet kapott 1 nap és abból rengeteg volt a normális aki tényleg megszeretné ismerni és nemcsak szexet akarna.Ha a nők szerint egyenjoguság van akkor ezt sehogysem értem.
2020. máj. 21. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ennek semmi köze az egyenjogúságról, ugyanis az nem erről szó. Ne keverj olyan dolgokat, amiknek nincs köze egymáshoz.

Nem írok itt se nőknek, se férfiaknak, arról pedig nem tehetek, hogy mások írnak nekem. Hiába van Ismerkedős kategória, ahova én nem írok, mégis írnak ismerkedni, ha bármilyen válasznál megérzik, hogy nő vagyok. Legyen az az Emberek vagy Szórakozás kategória. Nem az én hibám, ha mások írnak nekem.

2020. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

1. Ha te száz privit kapsz egy kiírásra, minek írnál másnak?

2. Elég igénytelen, aki annyira hogy "párt keresek, 24/ellenkező nemű" máris rárabol. Ennél jobb a társkereső, ahol van kép és adatlap, tehát máris jobban tudsz szűrni, mint abból, hogy Géza vagyok 25 éves, társat keresek. És az első úgyis a fotó kérés, meg egyéb fontos adatok letisztázása.

3. Az egyenjogúság még mindig nem egyformaságot jelent. A nőt még mindig a férfias, kezdeményező viselkedés vonzza, a férfias férfiak pedig sokszor taszítónak tartják, ha egy nő nyomul.

2020. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Hazudik az ismerosod.


Rengteg normális? Honnan tudja? Mert egy levelet ugy ahogy leirt?


Mi köze ennek az egyenjogusaghoz?

2020. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a kérdező ezt csak kitalálta, rengeteg normális privi? Itt? Ne röhögtessen már.....
2020. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyenjogúság van. Te is írhatsz ki ismerkedős kérdést te is írhatsz ezekre választ. Jogodban áll. Pont úgy mint a nőknek. Tehát hol a hiba abban hogy a nők szerint egyenjogúság van?
2020. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 09:43


Irtam már ki több ilyen kérdést is 0 válasz 0 privi

2020. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A privikről. Én ilyeneket kapok. Sajnos normálisabbat nem tudok kiválogatni, mert egyszerűen nincs.


"F@@sz!

Cigány!"


"szia taposnál pasit?"


"szia ha tudsz csajt aki átgázolna rajtam írsz?Jó bármivel a nő"


"Szívesen beszélgetnék, ismerkednék egy bensőségesebb, hosszú távú szexkapcsolat céljából. :)"


"Szia ,undorodsz a köverektöl?

Ha 1dagadt pasi fizetne neked megalaznad?"

2020. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek több mint a felét már én is megkaptam szóról szóra :D volt amit többször is
2020. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Privi most:


"Igen mert képzeld letesztelem,kiadva magamat nőnek és láttam mi történik.Persze ismét bebizonyosodott hogy áldás nőnek születni,ugyanis a férfiak alapból megvannak bélyegezve perverzeknek.."


1. Sajnos csak ilyen és hasonló leveleket kapok.

2. Igen, tudjuk, hogy itt a nők egy része igazából férfi, és direkt szítják a feszkót nők bőrébe bújva.

Legalább megírtad a szerencsétleneknek, hogy te igazából pasi vagy?

Vagy ők írjanak ki egy új kérdést, hogy miért nem válaszolnak a nők?

2020. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én férfiként kaptam elég sokszor nőktől privátot ezen az oldalon, volt, hogy kifejezetten ismerkedési céllal, de a legtöbbször egy-egy válaszomra reagálva. Nem lett egyikből se semmi.

Szóval nem csak a lányok kapnak üzenetet ne aggódj.

Nyilván lehet, hogy közülük volt, aki valójában fiú volt, de egy része biztosan nő.

2020. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!