Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen ha igényesen megfogalmazott több soros üzeneteket írok akkor arra lusták válaszolni, viszont ha hihetetlenül flegma vagyok akkor azt mindenki díjazza?

Figyelt kérdés
Esküszöm nem értem ezt, pedig én szeretnék inkább normális lenni. Esetleg máshol kéne próbálkozni ?
2018. szept. 14. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert gondolom túl sokat írsz és azt nem inkább nem olvassák el, mert csak idő pocsékolás számukra. Tinderen nehezen fogsz komolyat találni.. hiszen nem is arra lett tervezve.
2018. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem. Minél jobban nem tepersz annál jobban találkozni akarnak. Persze azért kell velük dumálni és kicsit ha sejtelmes vagy és titokzatos :)) akkor még jobb. Rejtve be lehet vinni egy két sex el kapcsolatos utalást.

A lényeg, hogy azt a látszatot keltse, hogy egy tökös srác vagy amolyan alfa típus aki sok nőt meg kap, és teljesen mindegy ha ő is szét teszi a lábait vagy nem.

Persze vigyázni kell ez kicsit így durva, de kb ez a szitu és ő fog ezután célozgatni a randira :))) és akar találkozni és akár fizikai közeledést is kezdeményez a randin.


Persze nem minden lánnyal ilyen, de a legtöbb az afla jellem vonásokkal rendelkező pasira nedvesedik és reagál. Ez tapasztalatból is mondom, úgy van ahogy az RSD videókban mondják,

ha alapból egy átlagos vagy és alfás viselkedésed akkor nyert ügyed van.


Akikkel flegma vagy és buknak rád azért van mert nem borulsz a lábaik elé, és kihívást jelentesz nekik, ... :)

2018. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a gond kedves kettes válaszoló, hogy hiába játssza be valaki az alfa típust, ha a valóságban nem az. A találkozónál úgy is szertefoszlik minden köréd képzelt rózsaszín álom.


Én pl. azért erőltettem szinte néhány értelmes mondatváltás után a személyes találkát, mert nem akartam hiú ábrándokba ringatni magam. Az online beszélgetések alapján bármennyire passzolhatunk egymáshoz, ha nincs meg a szikra kettőnk között.


Egyébként a páromat lassan 3 évvel ezelőtt tinderen ismertem meg. Poénnak indult a használata, ez lett belőle.

Felemásan vélekedek erről a tapasztalataim alapján, de nem lehetetlen társra találni.

Szerintem jobb a rövid, lényegretörő, de normális stílusban írt üzenet. Ha túl hosszú, ha túl okoskodó, túl intellektuálisnak tűnni akaró, túl túl túl, akkor az riasztó, lehangoló.

2018. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!