Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírom feldolgozni a visszautasítást?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Kikezdett velem az a férfi aki már tinédzser korom óta mozgatta a fantáziámat, eszméletlen jóképű a srác, szinte elveszítem a fejem a közelében. Valószínű megérezhette, hogy a kelleténél jobban oda vagyok érte (vagy talán alapból is ennyi lett volna a célja), de csak szórakozott velem.

Nagyon sok színvonalas beszélgetésünk volt, tényleg értelmes dolgokról, úgy tűnt minden sínen van... Aztán a semmiből csak úgy eltűnt. Nem válaszol az üzeneteimre és a hívásaimra. Nagyon magam alatt vagyok, nem tudom mt rontottam el. A legrosszabb, hogy ilyen elutasítás még nem ért eddigi életem során és ez is eléggé nyomaszt... Kb egész nap csak rá tudok gondolni, pörgetem az agyamban az együtt töltött perceket és keresem a választ mi nem stimmelt. Nehéz feldolgozni, hogy egyik napról a másikra ő pedig teljesen lesz*r. Mit tegyek, ha teljesen felemészt?


2020. máj. 22. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem visszautasítás, hanem bunkóság. Annyira még sem lehet intelligens, ha csak így köddé válik minden magyarázat nélkül.
2020. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Ne "eszméletlen jóképű srácoknál" (ahogy írtad) próbálkozz, mert ők bárkit megkaphatnak és nagyon szép lányt szeretnének maguknak komoly kapcsolatra, a többieket csak dugogatják.


Helyettük próbálkozz "hmmm, nem is néz ki rosszul ez a pasi" srácoknál.

2020. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Minden nagyképűség nélkül mondhatom, hogy az én külsőmmel sincs olyan probléma ami miatt ez lehetne... Szerintem összeillettünk.
2020. máj. 22. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Engedd el ezt a dolgot..

Az a leghasznosabb amit tehetsz..

Két magyarázat lenne elfogadható a viselkedésére

Meghalt v. cselekvésképtelen.

2020. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha szó nélkül eltűnt, akkor ne sajogjon a szíved.

Legjobb orvos az idő. Mondjuk, hogy 10 éve ismeritek egymást. Nos, ha ezek után szó nélkül egyszer csak csak lelécelt, akkor nem érdemel meg Téged.

Ffi.

2020. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mikeXxX ***** válasza:
38%
Hányinger ha nagyon teper egy nő és az is ha nem tudja elfogadni azt ami van már futottam bele mindkettőbe! Nagyon egyszerű dolgot kell csinálj lépj tovább és keress mást! 40f
2020. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

mit értesz az alatt , hogy nagyon teper egy nő?


Én nem gondolnám, hogy nagyon tepertem volna

2020. máj. 24. 16:58
 8/15 mikeXxX ***** válasza:
7# jelen esetben teljesen is mindegy te mit gondolsz (nyomultál vagy sem) a másik fél volt a kérdés valamint mi nem tudatjuk itt hogy mi lehetett a valós oka mindennek! Nem baj ha jelzi egy nő hogy tetszem neki csak ne cserélje fel a szerepeket maradjak én a férfi ne ő akarjon felszedni.
2020. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat teljesen irrelevans amit mondasz. Koze nincs a tortenetemhez , de koszi h megosztottad h neked mi jon be
2020. máj. 24. 19:29
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"A legrosszabb, hogy ilyen elutasítás még nem ért eddigi életem során és ez is eléggé nyomaszt..."


VAN ISTEN!!! ESKÜSZÖM!!!! Végre egyszer egy nő is megtapasztalja azt, ami sok férfinak egész életében az osztályrésze...


Ne haragudj az "érzéketlenségemért", de legalább őszinte vagyok. Nem tudlak sajnálni, minden nőnek ezt az érzést kívánom, hogy ennek hatására tanuljon meg empátiát növeszteni.

2020. máj. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!