Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már nem bírom feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem bírom feldolgozni, hogy a csúnya testi adottságaim miatt minden lány visszautasít, akkor mégis hogyan lehetnék boldog, ha minden egyes nap csak feszengek, hogy egy lánynak sem kellek, hogy minden lány helyes-magas-adoniszt akar?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért,mi a gond veled?
2013. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy hogy lemondasz a lányokról, és az energiádat másba fekteted, amiben jó vagy.


Olyan mint egy baleset. Ha valaki megvakul annak a többi érzékszerve idővel fejlődik.

2013. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondjuk kivételesen valami mással is foglalkozol. az élet nem csak csajozásból áll
2013. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen csúnya testi adottságaid vannak? Ha az arcod vagy a magasságod nem tetszik, azon nem tudsz változtatni, de ha a tested azon lehet. Senki nem születik izmos felsőtesttel, azért tenni is kell. :)
2013. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fospuska ***** válasza:

olyan csúnya testi adottság kevés van,min ne lehetne változtatni. nekem van egy ismerősöm,olyan tyúkmelle van a palinak, hogy mikor megfeledkezik magáról, nekiáll kapirgálni. de fogta magát,elment konditerembe és gyártott normális mellizmokat,felsőtestet.azzal kifejezetten mutatós lett és olyan csaja van,hogy elsőre megirigyeltem. tessék a megoldással foglalkozni,nem sopánkodni. ez a probléma,oké. mi lehet a megoldás?


nem minden lány helyes-magas adoniszt akar,de ha van olyan pali,aki tesz valamit azért,hogy tetsszen a lányoknak,te meg nem,akkor örök vesztes maradsz. ennyire egyszerű.

2013. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress magadnak hobbit és a szerelem vak.
2013. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na igen, a szerelem vak. Az én barátom se kimondottan Adonisz, sőt, az ismerőseim szerint csúnya, de én egyszerűen imádom. Megtaláltam azokat a vonásokat rajta, amik kimondottak cukik rajta. Én sem vagyok se egy nádszál, se egy bombanő, de azért nekem is voltak már udvarlóim különböző korosztályokból, különböző kinézetű pasiktól. Egyszerűen barátkozással kezdte a dolgot, aztán amikor már leesett nekem, hogy mit akar, már nem volt visszaút. Nekem pl. az tetszett benne, hogy mennyire okos, segítőkész, állatbarát és mennyire azonos az érdeklődési körünk. Már két éve együtt vagyunk, összeköltözünk és várjuk a kiscicát. :)

Szóval nem kell általánosítani, hogy minden lány bombapasit akar. Sőt, nekem az a tapasztalatom, hogy a bombapasik között nagyobb arányban vannak azok, akik képtelenek a hosszútávú kapcsolatra.

2013. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén magadnak:neked kellene olyan lány aki a sarokban ül és egész nap sajnáltatja magát?Ugye hogy nem...Inkább kéne egy életvidám,mosolygós csajszi.Szerintem sportolj, és meglásd, sokkal jobban észre fognak venni.
2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!