Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok a hülye amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye amiért bedőltem a PUA-nak? Valóban nem is létezik olyan dolog, hogy egy nőt meghódítani?

Figyelt kérdés

Egyik újdonsült kollégám lehülyézett, amikor megtudta, hogy én fizetős PUA anyagokat tanulmányozok. Azt mondta hogy hülye vagyok amiért bedőltem ennek az egésznek, mert alapból nem is létezik olyan dolog, hogy "meghódítani" egy nőt, amiről ezek az anyagok szólnak. Egy nő vagy kinéz magának mert megtetszel neki, vagy ha nem tetszel neki akkor fejen is állhatsz akkor se fogsz kelleni, a nő választ mindig. Épp ezért már fogalom szinten is lehetetlen meghódítani egy nőt. Legalábbis ezt magyarázta az a bizonyos kolléga.

Nők! Ti megerősíteni vagy cáfolni tudjátok ezt az állítást? Veletek fordult már olyan elő, hogy egy pasi abszolút nem fogott meg titeket semmivel, de mégis végül meghódított? (persze anyagi, vagy egyéb kompromisszumok nélkül)



2020. máj. 22. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

egyik sem ...

több párkapcsolatom volt és volt olyan férfi aki nem tetszett de a kitartása és a humora levett a lábamról. majd fél évig leveleztünk chat-teltünk mire egyáltalán találkozás lett. 8 éves kapcsolt lett.


más esetben én voltam aki meghódítottam a férfit ez is több éves kapcsolt


de az udvarlás az fontos dolog az az ismerkedési fázis mikor kiderül sok minden, ha ezt átléped akkor nem lesz kapcsolatod. fizeti azért h csajozni tanítsanak az hülyeség, azt neked magadnak kell tanulni. ha azt követed amit az anyagokból tanulsz az tul átlátszó sablonos ... a legtöbb nő ezt emiatt utasít el nem azért ami vagy hanem az erőltetett dolgokért. az udvarlás ismerkedés egy játék amit lazán kedvesen játékosan humorral kell kezelni.

2020. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
😂😂😂Egy kis józan ész nem ártana.
2020. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem működhet csak ha normális kapcsolatot akarsz akkor tényleg ezzel akarsz kezdeni, hogy nem a saját hanem egy felvett személyiséggel, viselkedési formával csapod be az illető nőt?


De ami időt erre szánsz, meg pénzt ha egy nőbe fekteted hidd el jobban fogsz járni.

2020. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

3.


És olyankor mi van, ha a "saját" személyisége reménytelenül pocsék? Változtatni amúgy is csak bizonyos korlátok közt lehetséges. Persze ettől még felvettel még rosszabb, de ha csak ez a kettő van, akkor elég komoly a baj.

2020. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

PUA pszichológiai trükköket alkalmaz a nők átverésére. Sok nőt lehet vele rövidtávon magadhoz kötni, de azért van ennek előfeltétele. Ha alapból ellenszenves vagy, akkor esélyed sincs alkalmazni őket. Én alapvetően elzárkózom ettől a megközelítéstől, mert csak megjátszod magad. Előbb-utóbb kiderül az igazság.

A csajozásnak vannak technikái, amik leginkább az önfejlesztés és a nők igényeinek megértése.

2020. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
#4 Reménytelenül pocsék személyiségű nőként írom: olyankor az van, hogy felejtős a párkeresés, illetve -találás. Aki erre önfejlesztéssel jön, annak a leghalványabb fogalma sincs arról, hogy mit jelent egy ilyen személyiség.
2020. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Hellmano ***** válasza:
97%
PUA persze... jókat röhögök ezen, hogy valaki ilyennel húzza le a buta embereket. De betanulhatsz mindent itt, minden baromságot, ha nincs kisugárzásod, megjelenésed és egyéniséged, akkor senki nem fog felfigyelni rád. Az ilyent nem kell tanulni valakinek vagy megy a csajozás vagy soha nem fog neki menni, mehet az bármilyen PUA meg minden hülyeségre...
2020. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

6.


Igen, erre gondoltam én is. Így azoknak akik ezt nem bírják elfogadni - marad a megjátszás, legalább ideig-óráig elérhetik amit akarnak, akik meg elfogadjuk... Hááááát, ha nem kellene dolgozni járnom már rég agorafóbiás lennék. Az életben nem mennék ki többet.

2020. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van. Én is ha eldöntöm hogy nekem az a személy nem kell, akkor csinálhat bármit, akkor se fog kelleni. Ha meg elhatározom hogy nekem ő kell, akkor meg majdnem hogy tök mindegy hogy milyen velem, akkor is ő fog nekem kelleni.
2020. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%

9.


Ez onnantól mókás, ha a "nagy kiszemelt" titokban sorozatgyilkos vagy ilyesmi. Sok hülye meg képes koslatni az ilyen után, miután rájött a dologra, akkor is, mert dacból nem ismeri el, hogy tévedett.

2020. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!