Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Titeket mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Titeket mikortól zavar, ha egy hölgy nem tud főzni, mosni, takarítani, meg úgy mást sem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom elvégezni (mondhatni sehogy) az itthoni munkálatokat. 3 éves korom óta nagyon nehezen figyelek bármire is, ezt úgy kell érteni, hogy minden kiesik a kezemből, mindent rosszul csinálok meg, ezért nem bíznak rám a szüleim sem semmilyen tevékenységet. Óvodáskoromban sokat szekáltak, sőt még iskolában is, mert nem tudok kötni. Nem tudom bekötni a cipőmet, mikor nyári gyakorlaton voltam, folyton zacskót kellett volna bekötnöm meg árukat cipelnem, és folyton leejtettem azokat. Kenyérdaráló majdnem ledarálta a kezemet, de szerencsére csak az ujjamba vágott bele, mert sikerült elrántanom időben. Emiatt a betegségem miatt munkám sincs, mert megzavarodom társaságban, meg amúgy is. Néha nem tudom miket beszélek, nehezen tudok koncentrálni bármire is...
2020. máj. 24. 10:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
82%
Azért valamiben biztos jó a kérdező. ;D
2020. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy jól szerelmeskedik. 😂
2020. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
57%

Nem arról van szó hogy lusta vagy?

Vagy elkezdesz kapkodni hogy legyél mar túl a munkán?


Főzni oké nem tudsz

De a mosason mit nem tudsz megcsinalni???!

Vagy egy sopres mer okoz gondot??? Késik a kezedből vagy mi? Fogd erősebben....

Szerintem inkább te is az a kategória vagy aki inkább nem is akar semmit se megcsinalni.

2020. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
28%
Kiesik@
2020. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Hogyne akarnám. De söprésből mi haszna lesz az embernek? A szemét ugyanúgy megmarad, csak elterelgetem máshová.
2020. máj. 24. 12:37
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus, veled más problémák is vannak. Mondjuk lapátba terelgeted és beleszórod a kukába?????
2020. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%

Miert nem tudod rahuzni a lapátra a szemetet!?


Amúgy azért vagy ilyen szerencsétlen mert nem tanították meg rendesen a szüleid a dolgokat, szépen lassan, érthetően. És úgy lettél beallitva kb mint egy fogyatékos. Mer hogy semmit se bízták rád a szüleid inkább.


Hát ezt nem így kellett volna hanem igenis megtanitani megmutatni elmagyarazni mindent rendesen. És most nem lennél ilyen.


De még nincs keso szedd össze magad...

2020. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Miért, ha a szemetet a kukába teszem, akkor talán köddé válik? Ugyanúgy megmarad...
2020. máj. 24. 12:45
 19/40 anonim ***** válasza:
84%

😂😂😂😂👋🏼

Te szerencsecsomag!

2020. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem egyszerű figyelemzavar lesz, inkább autistákra jellemző ilyen típusú és mértékű "ügyetlenség". Talán gyógypedagógus tudna vele valamit kezdeni, de még az sem biztos, különösen felnőttkorban.

A férfiak túlnyomó többsége, 90+%-a ezt nem fogja elfogadni. A takarítást meg a többit még csak-csak, de azt, hogy ha enni akarnak, mindig hozatni kell valahonnan vagy nekik kell megcsinálni, és később, ha gyerekek is lesznek, az egész családot nekik kell "etetni", nem fogják benyelni. Lehet, hogy 2020-at írunk, de nem fordult akkorát a világ, hogy alap és elfogadott legyen, hogy a nő egyáltalán nem főz.

2020. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!