Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Titeket mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Titeket mikortól zavar, ha egy hölgy nem tud főzni, mosni, takarítani, meg úgy mást sem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom elvégezni (mondhatni sehogy) az itthoni munkálatokat. 3 éves korom óta nagyon nehezen figyelek bármire is, ezt úgy kell érteni, hogy minden kiesik a kezemből, mindent rosszul csinálok meg, ezért nem bíznak rám a szüleim sem semmilyen tevékenységet. Óvodáskoromban sokat szekáltak, sőt még iskolában is, mert nem tudok kötni. Nem tudom bekötni a cipőmet, mikor nyári gyakorlaton voltam, folyton zacskót kellett volna bekötnöm meg árukat cipelnem, és folyton leejtettem azokat. Kenyérdaráló majdnem ledarálta a kezemet, de szerencsére csak az ujjamba vágott bele, mert sikerült elrántanom időben. Emiatt a betegségem miatt munkám sincs, mert megzavarodom társaságban, meg amúgy is. Néha nem tudom miket beszélek, nehezen tudok koncentrálni bármire is...
2020. máj. 24. 10:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
10%

Nyugi másik nő se csinálja meg, csak azok más kifogásokkal jönnek.

Pár mostanában hangzatos:

- Az is a férfi dolga.

- Ez is a férfi dolga.

- Egyenlőség van, fogjuk meg együtt a porszívó csövét, de mivel együtt nem lehet, ezért fogja a férfi.

- Múltkor is a nő csinálta még 2018-ban.

- Rossz házat vett a férfi, mert koszosodik...

- A férfi koszolta össze...

- A férfi vette a lakást/házat, takarítsa ő, ilyenkor ő akart sajátot...

stb.....


Neked más az indokod ennyi.

2020. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
25%

Állami támogatást hogy kapsz amikor a szüleid dolgoznak??


Érdekes az írás meg a netezes megy de a munka nem.

Elmondom neked vannak olyan fizikai munkák amik egy műveletből állnak és neked is menne.. Lusta vagy és kényelmesebb otthon sajnáltatni magad és eltartatni a szüleiddel. Egyáltalán nem érzed magad kellemetlenül? Nem szégyelled magad hogy nem próbálsz meg semmit? Elmondom neked ahol én lakom, itt a fogyatékosok, igazi full dankorosak dolgoznak!!


Én nem sajnállak meg, inkabb jól felbekurnalak mert az ilyen életképtelenek kapják meg a mi befizetett adókat amit a MUNKA után fizetünk!

2020. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Én meg az ilyen értetlen embereket nem értem, aki ilyen egysíkú. Na mindegy. Én nem sajnáltattam magam, csak leírtam a helyzetemet, de Neked hiába magyaráz az ember.
2020. máj. 24. 17:27
 34/40 anonim ***** válasza:
87%
Meglepő, hogy gyakorlatilag fogyatékosnak írod le magad, de mégis teljesen helyesen írsz. Azt hogy tudtad megtanulni? Orvos mit mond, mi bajod?
2020. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Spektrumzavart állapítottak meg... A helyesírásnak mégis mi köze van bármihez is?
2020. máj. 24. 17:57
 36/40 anonim ***** válasza:
37%

Akkor autista vagy az kb fogyatékos

Nem lehet rajtad segíteni akkor.

2020. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nem is azért írtam ki, hanem mert választ akartam kapni.
2020. máj. 24. 18:14
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tényleg autizmus. F84 (F84.5?). Esetleg mellé még AD(H)D is. Írni, helyesen írni kiválóan meg lehet tanulni ezzel is, ugyanis nem értelmi fogyatékosságról van szó.

Kérdező, nekem még az jutott eszembe, hogy talán ha keresnél hasonlóakból álló (akár online) közösséget, úgy könnyebb lenne. Aki ugyanebben a cipőben jár, az toleránsabb, másabbak az elvárásai.

2020. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Hm, nem rossz ötlet... De hogy? :D
2020. máj. 24. 21:38
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Az autista lányom 10 évesen remekül sepreget, rendet rak maga után és megtanult cipőt kötni is. Mondjuk az autizmus tipikusan olyan, hogy nem egyforma minden gyerek. Nálunk is van figyelemzavar, de nem olyan tragikus.

Sajnálom kérdező, nem lesz így egyszerű az életed. Segítséget kellene igényelned, igényelj AOSZ tagságot, ott segítséget is kaphatsz.

2020. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!