Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Titeket mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Titeket mikortól zavar, ha egy hölgy nem tud főzni, mosni, takarítani, meg úgy mást sem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom elvégezni (mondhatni sehogy) az itthoni munkálatokat. 3 éves korom óta nagyon nehezen figyelek bármire is, ezt úgy kell érteni, hogy minden kiesik a kezemből, mindent rosszul csinálok meg, ezért nem bíznak rám a szüleim sem semmilyen tevékenységet. Óvodáskoromban sokat szekáltak, sőt még iskolában is, mert nem tudok kötni. Nem tudom bekötni a cipőmet, mikor nyári gyakorlaton voltam, folyton zacskót kellett volna bekötnöm meg árukat cipelnem, és folyton leejtettem azokat. Kenyérdaráló majdnem ledarálta a kezemet, de szerencsére csak az ujjamba vágott bele, mert sikerült elrántanom időben. Emiatt a betegségem miatt munkám sincs, mert megzavarodom társaságban, meg amúgy is. Néha nem tudom miket beszélek, nehezen tudok koncentrálni bármire is...
2020. máj. 24. 10:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Figyelem zavaros vagy. Erre szerintem létezik gyógyszer, legalábbis gyerekeknek biztosan. Amúgy nem vagyok egy gyógyszer párti, de ha ez javítana az életminőségeden, érdemes figyelembe venni.
2020. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Szedek, de semmin nem javít egyik sem.
2020. máj. 24. 10:30
 3/40 anonim ***** válasza:
4%
Attól függ hány éves vagy, mennyire van jó tested, mennyire vagy okos.
2020. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Semennyire. 18 vagyok.
2020. máj. 24. 10:30
 5/40 anonim ***** válasza:
10%
Mi az hogy semennyire? Molett csaj vagy?
2020. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%

Első perctől kezdve.


Beteg nővel én nem kezdek, elég volt az a pár akivel megégettem magam.

2020. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%
Engem nagyon zavarna. Férfiként önellátó vagyok, főzök, mosok, takarítok, bevásárolok, megszerelek kisebb dolgokat a háztartásban. Megmondom őszintén, egy ilyen nő hátráltatna a mindennapi életemben. De biztos lesz, aki így is elfogad.
2020. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
82%

Ez számomra kizáró ok lenne. Minden házi és ház körüli munka rám hárulna, ez már rövidtávon is terhes lenne, hát még hosszún.

Nem hiszem, hogy az állapotodon nem lehet javítani. A mostani gyógyszered nem segít, akkor kell újat próbálni. Ne add fel!

2020. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
Semmikortól. Ezeket általában én csinálom a kapcsolataimban.
2020. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
28%
Főzni nem tudsz, szép nem vagy. Mit tudsz?
2020. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!