Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem értik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik, hogy attól mert egy másik nő jobban néz ki náluk nem jönnék azzal az illetővel össze?

Figyelt kérdés

Egyszerű szituáció, van egy átlagos lány aki egyébként minden tekintetben megfelelő, szerethető.

Illetve van egy csaj, aki nagyon jól néz ki, kihívó, de nyilván kiállhatatlan. (Épeszű ember nem jönne vele össze, a lánynak nem vetélytárs)

Ha utóbbira azt mondja valaki az első lány jelenlétében, hogy az a lány "jól néz ki" akkor rögtön megy a sértődés és a hiszti kimagyarázhatatlanul. Ugyan ez igaz pl sztárokra is, akiknek nem ismerjük a belső tulajdonságait, szóval nem gondolom hogy az alapvető unszimpátia miatt van ennyire felháborodva.


Férfiaknál ha egy pasinak azt mondja egy nő, hogy nála jobban néz ki egy modell / színész férfi valószínűleg kezet ráz vele és bevallja hogy hát bizony igen.



2020. máj. 24. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Hát ez ilyen tipik női viselkedés. :D A nők ha megfigyeled, rivalizálnak egymással. Gondolj csak bele milyen légkör van ott ahol csak nők dolgoznak.. Mindig megy a fúrás, áskálódás.

Nem szeretik ha a pasijuk megdicser vagy megnéz egy másik nőt, mert egyből összehasonlitják magukat vele. Féltékenykednek meg irigykednek. Nem azt mondom, hogy minden nő így reagál, de ez nagyon gyakori reakció.

2020. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként is rosszul esik ha egy nekem fontos nő más pasit istenít. (kigyúrt állat haverom is halottam már emiatt négyszemközt panaszkodni a csajára)


Egy nő ha melletted van azt akarja hallani, hogy ő a legjobb, legszebb. Sőt nem is hallani akarja hanem érezni. Szóval ha egy mód van rá ne mondj ki mindent amit gondolsz.

2020. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 nem istenít, annyit mondd az ember, hogy jól néz ki. Az hogy valaki ódákat zeng, meg mit csinálna vele nyilván más kategória.
2020. máj. 24. 19:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom,szerintem ezeket a férfiak beszéljek meg egymás közt,hogy kit tartanak vonzónak,szerintem senkinek sem esik jól,ha a parja megjegyzést tesz egy másik nőre,hogy mennyire szép már. Állapítsa meg magában,vagy beszelje meg a haverjaival,de nekem ne ajnarozza. És nem,én sem mondok neki olyat,hogy hu de szexi x/y.

22N

2020. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként sem raznek kezet ha egy nő ilyet mondana. Akkor menjen keressen mást, mert én nem jönnek össze olyan nővel akit nem a legjobbnak látom, magyarán nem vagyok szerelmes belé. Ha én szerelmes vagyok valakibe, akkor nincs az a modell aki jobban tetszene.
2020. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
89%
Akivel együtt vagyok, az nekem a legszebb, legjobb. Miért kéne megnézzek más nőt és főleg miért kéne foglalkozzak más, kivakolt, kiállhatatlan plázalakóval?
2020. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

#3

lehet velem van a baj(önbizalomhiányos, nem szeretem magam eléggé) de még ha csak teljesen korrekt módon említi meg, hogy xy pasi milyen jól néz ki az is zavar. Tudom, hogy nem kéne rosszul essen de mégis elkezdem magam az adott pasihoz hasonlítani és tök rosszul érzem magam.

Eleve azzal, hogy a másik mit érez és hogy az mennyire jogos nem tudsz mit kezdeni. Vagy tiszteletben tartod amit a másik érez vagy mindenáron tolod a te igazad.

2020. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha tudja hogy nem vagyok a legszebb a világon, mert mindenkinél van szebb. De hogy direkt mondja nekem hogy valaki de jól néz ki :D Hát sztem' kiakasztó. Mégis miért teszi?
2020. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ti akkor a párotok legnagyobb (és egyetlen) értékének a kinézetét tartjátok???

Mert én azért vagyok vele mert szép, tetszik, egyeznek a céljaink, értelmes, lehet vele beszélgetni, de akkor sem ő a legszebb....

2020. máj. 24. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 kell neki ezt tudni, hogy nem ő a legszebb a világon? (szerintem ha nincs elszállva magától akkor sejti) De szerintem neki is meg neked is jól esik ha azt éreztetitek a másikkal, hogy ő tökéletes.
2020. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!