Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn a nők többsége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a nők többsége a "sportos" testalkaton a kigyúrtságot érti?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. Sportoljon valamit, jó kondiban legyen, jöjjön velem túrázni, ne legyen kórosan sovány vagy kövér. Ennyi. A kigyúrt pasik sosem vonzottak.
2020. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez alatt azt értik, hogy ne legyen kigyúrt csak kockahasa, izmos karja, lába és széles válla.
2020. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Én nem. Én azt értem alatta, hogy ne legyen pocakos, ne haljon meg ha futni kell pár száz métert és valamit sportoljon. Bármit, de ne mániákusan.
2020. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki izmos, nem feltétlenül jelent óriási izomtömeget.
2020. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Legyen rajta izom, ne nézzen ki úgy mint egy telesz#$#rt zokni. Ha hozzáérek legyen feszes, nem pedig punnyadt. De ez nem csak a nők elvárása, egy valamennyire igényes férfi ezt alapból elvárja saját magától is...

(Amire te gondolsz az a szálkás)

2020. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Remélem te vagy a többség :D Mert rendszeresen sportolok, de ettől függetlenül vékony vagyok, nem izmos. A sportban, amit űzök esztétikailag és gyakorlati okok miatt sem jó, ha nagydarab az ember.
2020. máj. 24. 20:45
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Mit sportolsz, ha szabad kérdezni?

Ám nekem se tetszettek a kigyurtak, kb úgy vagyok mint az első válaszoló.

N27

2020. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Társastáncolok, régen egyetem alatt versenyeztem is, most 33 évesen a senior korosztály kapujában (:D) már nem célom az a fajta hajtás, mint akkor. Csak hobbiból, versenykönyv nélküli versenyekre fogunk járni a partneremmel :)


Viszont így egy picit megnyugodtam, és írni fogok olyan nőknek is, akik sportost (is) megjelöltek, mint elvárást. Eddig nem tettem, azt hittem, hogy sportos=kifejezetten izmos :)


Köszönöm a válaszokat, jófejek vagytok!

2020. máj. 24. 20:56
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Annyit jelent hogy látszódjanak a kockáid.
2020. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Nem a testépítő szintű kigyúrtságot (tehát a Schwarzenegger fiatalon szint), de a látványos, magyarán ruhán keresztül is látszó kigyúrtság. Olyan szint ami nagyon komoyl edzés, szinte napi rendszerességű és persze a hozzá tartozó étrend. Ez nem kevés idő, pénz és energia.

Valami ilyesmi: [link]

De ne tévesszen meg senkit, minimális edzéssel senki nem fog így kinézni, főleg nem 30+ évesen. De igazából már 25 fölött se nagyon.

2020. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!