Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn a nők többsége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a nők többsége a "sportos" testalkaton a kigyúrtságot érti?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Társastánc? Rosszul már nem nézhetsz ki!

Ez megüti a sportos kategóriát, akkor is, ha vékony vagy.

Számomra, és szerintem a legtöbb nő számára "sportos" = "van értékelhető izomtónusa". Nem egybefüggő virslikarok, kelttészta combok, löttyedt parizerhas, nem egy fotelben készült test. Nem a vastagság számít, nem dudorodó izomkötegek kellenek, csak látsszon meg, hogy képes vagy a mozgásra. A társastáncos nagyon is képes.

Nem is beszélve ennek a sportnak a többi előnyéről: szép testtartás, jó kiállás, koordinált mozgás, ritmusérzék. És a tánc szexi! Szóval hajrá, legyen sikered!

2020. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
A kockahashoz még mindig alacsony testzsír és csak minimális izomtömeg kell. És csak azt feltételnek kitűzni elég hülyeség, mert a kockahas elég szarul mutat a többi izom nélkül. Azért vicces amikor a nők "nem túl izmos" kategóriában olyanokat mutatnak amit elérni 2-3 év vagy a naturál max. Kox nélkül senki se lesz túl izmos.
2020. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-es, a próféta szóljon belőled! :)
2020. máj. 24. 22:30
 14/18 anonim ***** válasza:

Dehogy, ha kigyúrt, az kizáró ok, még a szótól is hányok, boááh.

Sportos = egészséges, fitt alkat, értsd kb. ne legyen vékonyabb vádlija vagy karja, mint nekem, és szex közben ne haljon meg alattam.

2020. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A 11-essel maximálisan egyetértek. Látszódjon, hogy mozogtál életedben, és nem csipszet zabálva fetrengtél. De ez már a járásodból is látszik akár.

Meg nekem pl igényem, hogy hajlandó legyen velem túrázni, biciklizni járni, meg hasonló programok, mert nagyon szeretem az aktívan eltöltött szabadidőt. Mozi helyett pl. Erre nehezen veszek rá valakit, ha életében nem mozgott. Nyilván előny egy jó izomzat, de nőknél is..

2020. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell, hogy kockahas legyen meg látványos izomzat, én szimplán csak azt értem a sportos alkaton, hogy nem egy puha, löttyedt, formátlan, alaktalan valami az illető, hanem normális tónusú. De gondolom, ha táncolsz, akkor alapból nem lehetsz dagi. Nyilván a túl vékony sem jó, de egy vékonyabb alkat is lehet sportos.
2020. máj. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 VincentLaw ***** válasza:
Én azt szoktam bírni, amikor lányként az adatlapjára van kiírva, hogy sportos alkata van az illetőnek, és a képek abszolút nem ezt tükrözik. Valamelyik nap szintén belefutottam egy ilyenbe, az adatai szépen kint voltak, miszerint a leányzó 163 cm és 75 kg, plusz sportos alkat. Jah, persze. Azt mondanom sem kell, hogy egy darab teljes alakos képe sem volt fent :D
2020. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Igen, az emberek sokszor nem jól jellemzik magukat. Viszont nem mindenkin látszik, főleg nők vannak ezzel így, eljár aerobikozni, spinningelni vagy bicajozni, csinos, de van rajta mondjuk felesleg. Te ezt nem sportosnak érzékeled, de közben tök aktív életet él. És sokan az edzőben is hiába nyomják, diéta mellett nem épül sok izom, pláne nőkön.
2020. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!