Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig van az a pénz, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig van az a pénz, amit egy nő elfogad majd egy férfitól? Videot mellékeltem, aki tud angolul alapszinten, az megérti.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Valamelyik biztos jó.



2020. máj. 25. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted fordítva nem?
2020. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nincs olyan ember, legyen nő vagy férfi, aki nem megvehető!

N27

2020. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem meg, de valószínű megjátszott szituáció, előre felkészített színészekkel, elég sok ilyen van a neten.
2020. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért ha kap 500-1000 eurót a hölgy, szép is, meg nincs munkája, akkor elgondolkodik a legtöbb. Hogy esetleg a következő héten lehet megint kap ennyit a férfitól, akkor belemegy. Én annó Debreceni egyetemre jártam. Volt egy igényes lány, ott tanult a jogin fizetősön. 2 pont miatt csúszott le az államiról. 4-es tanuló volt mindenből, albérletben élt. 3 vendéget fogadott csak havonta, engem és a haveromat, illetve egy 40-es üzletembert. Tehát nagyon megválogatta, hogy kivel van együtt. Alkalmanként 30 ezret kért, de tényleg az a full szép lány volt, igényes, legjobb ruhák, és értelmes is. De megérte nekünk azt a kétheti 30-30 ezret 1 éven át.
2020. máj. 25. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem férfi részről ezerszer gázabb az a hozzáállás, hogy "tisztában vagyok vele hogy nem kellek neked, szóval had kuncsorogjam be magam a kegyeidbe pénzzel" és az is, hogy a többi férfi a megszállottja ennek az egész nő megvevésnek (legyen szó a prostizásról, a patreonos/only fanes/twitches lányok pénzeléséről, vagy a youtubeos gold digger prankekről) de ahogy érzed....
2020. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.


Ha valaki tudja/érzi, hogy nem kell senkinek, akkor ez még mindig jobb, mint ezen lamentálni/rinyálni vagy a semmittevés kompromisszuma.



Persze a legjobb az önfejlesztés lenne, de az sokkal-sokkal többe kerül és az eredmény sem garantált.

2020. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod. Te magad írtad le, hogy igénybe vettél fizetős lányt. Tehát neked is erre van igényed. A kereslet és a kínálat találkozik. Egy év alatt 720 ezret fizettél ki, hogy valaki havi kétszer lefeküdjön veled. Ez egyetemistaként elég nagy pénz. Ahogy mindig is voltak fizetős nők, úgy voltak olyanok is, akik csak így jutnak szexhez, mint te is. Nem értem, miért ítélkezel, ha te is részt vettél ebben.
2020. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!