Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti férfiak, akik több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak, akik több éve magányosak. Milyen egyedül menni ide-oda a városban? Nem rossz érzés néha? Pl hamarosan meleg lesz, kinyitnak a fröccs teraszok stb, ti meg egyedül ültök le oda (ha mentek), mert kevés barátotok van, barátnő sincs.

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére, én nem tartozom az általad leírt kategóriába, viszont érdekelne, hogy miért írtad ki a kérdést illetve erre mégis milyen választ vársz.


Mindenki tudja, hogy tök x@r lehet egyedül, pláne úgy, hogy még barátok sincsenek. Egy idő után egyesek megszokják, de nem hiszem, hogy kifejezetten élvezik a helyzetet... Vagy ettől extrémebb választ vársz?


32F

2020. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én otthon gubbasztok.
2020. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak érdekel ki hogy viseli. Biztos van aki rosszul, biztos van aki happy. Kíváncsi vagyok. Lehet valaki sok pozitív oldalát tapasztalja ennek és elmondja, az meg sokaknak, nekem is erőt jelenthet.
2020. máj. 25. 19:34
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Az a baj, hogy én is, és ez tök rossz. Akkor már inkább sztem egyedül menni ide-oda.
2020. máj. 25. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én is hasonló cipőben járok. A társkeresőkön a nők tojnak rám, viszont van pár barátom, akikkel néha találkozom.
2020. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd lesz valaki, nem vagyok kétségbe esve.
2020. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, az még a szerencsésebb eset.
2020. máj. 25. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, hogy majd lesz valaki :)

Barátaim nincsenek (sose volt 1 se, és sosem hiányzott), nap közben erdőben favágás, szállítás, ilyesmi munkák, szeretem, lefáraszt, eszemben sincs utána beülni valahova, részben mert nem bírom a tömeget :)

30/F

2020. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég pocsék az életem.Nincsennek barátaim, hogy csajom legyen ahoz semmi esélyem. Nem is megyek sehova. Egyedül ciki lenne. Csak dolgozni meg boltba járok.Nem is értem másnak hogy mennek az ilyen dolgok. Eléggé lehetetlennek tünik. 31f
2020. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En bebasztam magam mogott az ajtot ismerkedes es a nok teren, 30 ev sikertelenseg utan.


Innen kezdodott a jo elet :)


35F incel

2020. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!