Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy kezdek egyre magányosabb lenni?

Figyelt kérdés
Áprilisban véget vetettem egy 2,5 éves kapcsolatomnak mivel a lány megcsalt. Az első hetekben nagyon lehangolt voltam bele süllyedtem az ön sajnálatba. Szernecsémre a családom és a barátaim kirángattak ebből a szánalmas álapotomból. Sok időm szabadúlt így fel ezért elkezdtem megint rendszeresen edzeni és találtam egy nagyon jó diákmunkát is. Eljártam kávézni, túrázni, Szórakozni, stb. a barátaimmal, haverjaimmal. Aztán nyáron jött a fesztivál szezon 3 fesztiválon voltam. Az elsőn még nem próbálkoztam a nőknél mivel valahogy még rosszul esett. Viszont utána a maradék 2 fesztiválon már sok számomra tetsző lánynál bepróbálkoztam. Kisebb és valamikor nagyobb "sikerrel". Közben dolgoztam és utaztam, szórakozni jártam. Szinte minden 2. héten "felcsíptem" egy lányt a bulikban, tinderen, badoon. Ez így nagyon "atom mega királyság tesó"-san hangzik. Viszont egyszerűen érzem, hogy nem ez kell nekem. Nem üres 1 éjszakás nőket akarok találni hanem egy társat. Tudom sablon szövegnek látszik de szeptember óta nem voltam senkivel mivel nem találtam meg azt akit keresek.

2018. nov. 8. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tökéletesen megválaszoltad a saját kérdésedet.
2018. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert te rámentél a k****ra, de a lelkednek meg abszolút nem arra van szüksége. De szerintem is tulajdonképpen megválaszoltad magadnak a kérdést, rossz utat választottál...
2018. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Oszt akkor mi van? 3 éve vagyok egyedül... Legnehezebb normális nőt találni.
2018. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Na, ácsi, gyerekek. Kérdezőt megcsalta a barátnője. Ezt ugye a tinik úgy könyvelik el, hogy a lány egy ribi. Csak éppen ez nem feltétlenül igaz. Sokkal valószínűbb, hogy kérdező a hunyó. Ő nem volt képes a lányt olyan szerelembe ejteni, amiből ki sem lát. Ő volt kevés a csajnak. Ő nem tudta a hűségét megtartani.

Ha pedig így van, mi a biztosíték arra, hogy azóta egy ujjcsettintésre megváltozott? Hogy tanult a hibájából, és most már megpróbálja megérteni a női lelket?

Ha valaki társra vágyik, neki magának kell társsá válni. Neki magának kell szerethető partnerré, imádnivaló pasivá válni. Ez pedig csak úgy tud megvalósulni, ha végre komolyan veszi a nőket, és rájön, hogy nem hülyék, csak másképp gondolodnak, másképp éreznek, mint mi férfiak.

2018. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:
44%

Tisztelt Kérdező fiatal!


Bizony Miquel is jól beszélt.

Először is annak kéne utána járnod, h. Te magad mit tettél azért, h. a lány legalább annyira ragaszkodjon, vonzódjon hozzád, hogy még a gondolata se forduljon meg fejében annak, h. más hapsinál élvezze azt, amit esetleg Te magad nem tudtál számára nyújtani...

Mert hogy bizony ez is benne van a pakliban. Tehát az első lépésed legyen: (1) ÖNISMERET! (a négyzeten)

Ha ezzel kb. rendbe jöttél... akkor jöhet a második felvonás, amire általában nem gondolnak a fiatalok...

(2) Eléggé jól ismerem-e már a lányt ahhoz, hogy el tudjam dönteni: Ő kell nekem, Ő alkalmas lesz mellém!

És akkor a harmadik lépés...

(3) Eléggé jól ismerem-e már magamat ahhoz, hogy döntésem helytállóságát, avagy helytelenségét könnyű szerrel elviseljem, s képes legyek továbblépni, fejlődni... a tanulságok alapján változtatni magamon, hogy a jövőben ilyen ne fordulhasson elő...

De a legfontosabb: Ne a társadon akarj változtatni... olyanok a lányok, amilyenek csak lehetnek... hanem önmagadon. Ha önmagadon változtatsz, akkor aki melleted van, Ő is változni fog. De, hogy milyen irányban...?

Hát ez már inkább csak rajtad múljék, s ne a Másikon. Erre kell odafigyelned.


Ha eléggé jól ismered már önmagad... akkor meg fogod tudni találni azt a Nőt, aki hozzád való. Mert akkor már azt is tudni fogod, hogy hol keressed.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!