Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a 30 fölött eljön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a 30 fölött eljön a kánaán dolgot az incelek találták ki és terjesztik?

Figyelt kérdés

Vagy régebben így volt kulturális és társadalmi okokból, de ma már teljesen megváltozott a dolog?


Mert én azt veszem észre, hogy a 30-asok legfőbb vonzereje régen is a stabilitás, stabil egzisztencia volt. Tehát elsősorban már konkrét családalapítási szándékkal keresték őket.


Ma meg már megváltozott minden, mert egyre több a 20 év körüli, vagy annál fiatalabb akár milliomos influencer, programozó, tehetségkutatós zenész, ilyesmi.


Ahogy nők között is, akik sikeresebbek és gazdagabbak a legtöbb férfinál, így számukra csak annyi fontos, hogy a férfi is érje el azt a színvonalat.


És azzal a tudományos ténnyel is egyre többen tisztában vannak, hogy a férfiaknál 30 fölött csökken a libidó, a nőknél pedig növekszik, régen pedig inkább tévhitek és népi megfigyelésen alapuló babonák övezték a szexualitást, hogy a fiatal fiúk rosszak az ágyban a 30-asok meg Don Juanok.


A külső iránti igényeket pedig szintén átformálta a divatipar és a média, ma már a csupasz/gyantázott testű férfiak és a kisfiús arcformák hódítanak inkább.


Akkor most tényleg csak ezek miatt mondogatták, hogy 30 fölött minden más lesz, vagy van valami, amit kihagytam?



2020. máj. 26. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Incel vagyok. Nekem 2 hettel a 30. szuletesnapom utan "jott el a kanaan", mert osszeszedtem a cokmokomat, bebasztam magam mogott az ajtot, aztan elkoltoztem jo messzire egy eldugott helyre, es nem foglalkozom tobbe nokkel soha az eletben, remete eletet elek :)


A tobbi incel kolleganak is ezt javaslom amugy...


Sajnos most a virus miatt nem tudok lemenni a tengerpatra....

2020. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35%
#5: még ez is erősen sántít. Ugyanis a 25 akatti nők elenyésző része akar 30 feletti pasit .
2020. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!