Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ismerkedek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ismerkedek egy lánnyal, akivel nagyon jól halad a beszélgetés. Megkérdezte, hogy voltak-e már kapcsolataim. Én majdnem 28 éves vagyok, de még mindig szűz. Szerintetek bevalljam ezt neki vagy hazudjak? Nem akarom őt is elveszíteni.

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne hazudj. Tudom, itt sokan azt fogják tanácsolni, hogy ferdíts. Én ezt azért nem javaslom, mert ahogy írod, nem akarod őt is elveszíteni. Viszont ha már most, a kapcsolat kibontakozó fázisában hazugságokat kezdesz gyártani, nem fogsz jól kijönni a dologból. Gondolj csak bele. Kamuzol 1-2 kapcsolatot. A lány elhiszi. Megkérdezi, miért szakítottatok. Erre is kamuzol valamit. Erre később megint kérdez valamit - nem rögtön, lehet hónapok múlva. Tudod konzisztensen hihető szinten tartani ugyanazt a sztorit? Esetleg belebonyolódsz a hazugságodba? Eleve nem szép egy komolynak tartott hazugságra építeni. Előbb utóbb úgyis kiderül. Az is, hogy szűz vagy. Ez már csak abból is kiderülhet, hogy az első aktusnál a szüzek azért nem nagyon virítanak teljesítményt, se női se férfi szempontból.
2020. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Semmiképpen se hazudj, mert a hazugságra nincs mentség. Előbb-utóbb úgyis kiderül, és utána nem fog tudni bízni benned, elvégre honnan tudhatná, hogy ha ilyen fontos dologban hazudsz, akkor más fontos dologban hazudtál-e/fogsz-e hazudni, mennyire bízhat a szavadban?

És igenis fontos dolog, hogy az illetőnek milyen a szerelmi előélete. Nem ítélem el az alapján, de elvárom, hogy őszinte legyen.

2020. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd az igazat van ilyen nem gáz.
2020. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg az igazat. Úgyis lebuksz az ágyban majd, hidd el, látszik, hogy valaki először csinálja. Ha pedig hazugságon kapnak, na az a gáz.
2020. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hazudtam neki. Muszájnak éreztem, mert eddig az összes csaj lerázott, akinek bevallottam az igazat.


Mindegy, azért köszi a tanácsokat.

2020. máj. 27. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Előbb utóbb ki fog derülni, akkor meg a csaj helyében kivágnálak mint macskát...

Amúgy ha csak a szex a lényeg, mért nem mész fizetőshöz? Nála nem kell hazudni.. de így normális párkapcsolatod nem lesz.

2020. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot szeretnék vele, ez a cél. Minden szempontból ő az igazi. Ha bevallottam volna neki az igazat, ő is ugyanúgy lerázott volna, mint az összes eddigi lány. Muszáj volt hazudnom. Lelkileg képtelen lettem volna elviselni, ha ő is kidob.
2020. máj. 27. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
3/7-es vagyok és ha Ő az igazi nem fog emiatt kidobni ne legyél ennyire önbizalom hiányos! Biztos megértő lesz, ha őszinte maradsz és ne aggódj még "vissza tudod csinálni" a hazugságot csak mondd el neki hogy szorongást emiatt de miatta felvállalod mert fontos neked emitt nem hiszem hogy kiakad.
2020. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Mostani párom is az volt 28 évesen, én örültem neki.
2020. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!