Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz első találkozáskor ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StargazerCaptain kérdése:

Rossz első találkozáskor ott aludni a másiknál?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és hétvégére meghívást kaptam egy velem egykorú sráctól magához. Egy ideje beszélgetünk, hívás, hangüzenetek stb. Rengeteg képet láttam már róla, videót, mindezekből eléggé úgy tűnik, hogy egy rendes ember, teljesen szimpatikus. 120km-re lakunk egymástól, szóval necces csak úgy összefutni, ezért jött ez a lehetőség, hogy hétvégén lenne több időnk rálátni a másikra, jó programokkal meg ilyesmik.

Én szívem szerint mennék, persze ismerkedés a legfőbb célom, ő is kiemelte hogy ismerkedünk. De az agyam miatt vonakodok a dologtól.

Anyukám azt mondja, hogy ez olyan könnyű nős dolog. A barátaim véleménye megoszlik.

Szerintetek hallgassak a szívemre és menjek, vagy inkább hagyjam és majd találkozunk később egy nyilvános helyen? Mennyire gáz egy ilyen első találkozós ottalvós hétvégés dolog?



2020. máj. 28. 05:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem belefér. De tudja anyud a srác számát, elérhetőségét, akár szüleiét is, meg hogy te hol vagy.


És ott lehet aludni, de még mindenképp külön.

2020. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Nemjó ötlet sztem. Más szitu, de hasonló a téma. Én is randizgatok egy lánnyal hétvégente, minden nap beszlünk, hol hívásban, hol írásban. Van neki egy nálam későbbi ismeretsége anotalkról, Május elején kezdődött (gondolom ti is ott ismerkedtetek meg) és minden nap beszélgetnek. Erre nem mondtam semmit, sokszor jókat dumálnak, elhülyéskednek. 317 km van köztük, szóval hasonló a te helyzetedhez. Én 108 km-re lakok a csajtól és fél éve itt ismertem meg. Én kocsival el tudok menni hozzá hétvégente h programozzunk, most hétvégén is megyek majd.

A lényeg hogy ez a fickó baromi rámenősen nyomul. 2 hét alatt kb. mindent tud amit én fél év alatt szerettem volna tudni. Aztán elkezdett behülyülni h ő le akar menni hozzá és ott akar aludni. Perze nem engedte a csaj, nem viszi 2 hét után haza. Aztán hogy ő kivesz egy hotelszobát. Ekkor kérdezezz meg a csaj h mit szólok hozzá, jó ötlet lenne-e. Én meg konkrétan lesokkoltam, féltékeny is lettem hisz nyomul a fickó rendesen. Másnap miután gondolkoztam a dolgon mondtam neki h ha nem fekszenek le akkor ésszel de talán belemegyek. Addigra viszont a csajszi visszamondta mert össze van zavarodva. Egyenlőre marad a friendzone a fickóval, amit nem bánok, de ilyet soha ne tegyen velem se mással, mert fél évig minden nap én kerestem a társaságát és állítása szerint én vagyok neki a középpontban. Magyarul ne versenyeztessen se engem se mást, döntse el mit akar.

Max akkor talizzon vele ha velem nem működik a majdani kapcsolat. Azt el is ismerem akkor.

2020. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem el, azóta nem is beszélünk. Köszönöm a válaszokat
2020. szept. 10. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!