Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mit jelent és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit jelent és milyen folytatást vár egy nő, amikor csak annyit ír nekem, hogy olvasott, és izgalmas vagyok. Mit kezdjek ezzel az üzenettel, hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

Egy netes közösségről/társkeresőről van szó, néha blogolok, tehát azt is olvasta(olvashatta) nem csak a bemutatkozásom.


Vagy ez nem ismerkedési szándék, csak egy "hangos bók", ne is reagáljak rá? :D



2020. máj. 28. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztosan felkeltetted az érdeklődését. Szerintem azzal a témával kapcsolatban kérdezz valamit, amelyik témára ő reagált. Én azért tartom jó ötletnek a kérdést, mert arra 'muszáj' válaszolnia és részedről tovább van gördítve a dolog.

Hajrá!:)

2020. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyesnek igaza van
2020. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasta a blogodat akkor biztosan erdekled mert amugy szerintem a kutyat nem erdekli. Hogyha bejon neki amiket a blogodban irsz akkor maga a stilusod bejon neki szoval valaszolj csak nyugodtan azt amit gondolsz. Csak ugyesen, ritkán irnak eloszor lányok
2020. máj. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam én is, de az elmúlt egy hónapban ő a harmadik nő, aki kezdeményezett. Változik a világ. :)
2020. máj. 29. 05:02
 5/5 Ruby04 ***** válasza:

Ja, változik. De azt ugye tudod, mi az “írástudók felelőssége”?.


Én is írtam mindent, aztán majdnem veszélybe sodortam valakit. Oda kell figyelni.

2021. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!