Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek könnyű vérű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek könnyű vérű, érkölcsi értékei szegényesek? Mit várhatok hosszú távon?

Figyelt kérdés
Barátnőm 20 évesen állítása szerint 7 sráccal volt kapcsolata, azokból 4 nem volt komoly, hanem alkalmi vagy más, ezeket nagyrészben egyetem első pár hónapjában. Engem ez eleggé zavar, hogy ilyen fiatalon ennyi palival volt kapcsolata, és nem tudom ez hosszú távon visszaüthet majd, mennyire bízhatok meg benne. Ő azzal érvel, hogy ezek nem voltak random emberek és nem volt érzelmi vonzata, közös egyezés alapján történtek meg a dolgok, de ez valahogy mégsem nyugtat. Ráadásul maga ellen is beszél, mert néha azt mondja nem tudna úgy valakivel lefeküdni, hogy nincs érzelmi kötelék, de előtte meg ilyeneket csinál. Plusz likeolja 1-2 srác képét akivel volt valami, vagy jönnek a kúrólájkok, de ő nem törli ki a srácot had legyen ott, meg nem akar fájdalmat okozni a másiknak azzal, hogy kioffolja, holott előtte pont beszélgettünk erről a témáról, hogy ez zavaró lehet. Most nagyon jó a kapcsolatunk és szenvedélyes, de mindig ad valami okot rá, ami miatt újra elgondolkodom. Ahogy tud ezekről a dolgokről beszélni, az jön le, hogy erkölcsileg neki ez belefér, nem azt mondom, hogy fiúknak lehet, lányoknak nem lehet futó kalandja, mert nyílván emberek vagyunk, de ahogy ezt lekommunikálja engem nagyon zavar, mennyire könnyen veszi ezt. Szerintetek hosszú távon visszaüthet ez a dolog? Ti milyennek látjátok azt, hogy ilyen fiatalon ennyi partnere volt?

2020. máj. 29. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy 20 éves palinak 7 nője volt eddig, ráadásul mindegyik csak alkalmi, azt mindenki teljesen megérti, mert hát ő "férfi", neki vannak igényei, a pasik természetüktől fogva ilyenek, ezellen nem lehet mit tenni blabla meg a többi szarság
2020. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

"Megy a nő védelem elég erősen. Bezzeg ha egy srácnak van ennyi partnere az már baj."

Én majdnem mindig az ellenkezőjét tapasztaltam: akinek NEM dugott ennyi nővel, az lúzer vagy homár.

2020. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
(kussoltam is mélyen 20 éves koromban arról, hogy még szűz vagyok)
2020. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

Csak ne menne itt a szintén nagy partnerszámú nők részéről a dolgok megmagyarázása.


Ti még nem olvastatok arról, hogy mind férfiaknál, mind nőknél rombolja a későbbi stabil kapcsolatok esélyét az, ha valakinek túl sok partnere volt már?

[link]

2020. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Én pasi vagyok, meglehetősen viharos múlttal a hátam mögött. A feleségem olyan csaj lett, akire azt mondják az irigy férfiak, hogy több fa5zt fogott, mint kilincset. Nem bánom. Ő is az igazit kereste, akárcsak én, és nem alkudott meg félmegoldásokkal. Mindkettőnknek megvolt a viszonyítási alapunk, mindketten fel tudtuk mérni, micssoda kincset találtunk a másik személyében, és ennek tudatában vigyáztunk/vigyázunk egymásra évtizedek óta. Soha nem akartam szűz partnert magam mellé. Az elsőbálos kislány nem VÁLASZTAJA a párját, hanem BELETÖRŐDIK, hogy ezt dobta a gép. Választani csak több opcióból lehet. Szerintem, kérdező, örülj, hogy most veled van, és törekedj arra, hogy ez így is maradjon.
2020. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!