Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igazságos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos az, hogy a mai nőknek irreális elvárásaik vannak a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Általában olyan dolgokat várnak el amit ők maguk sem tudnak teljesíteni pont ezért várják el a másiktól ez egyfajta hárítás.


Nagy ház/lakás, szép autó , sok pénz, sok türelem és még lehetne sorolni.



2020. máj. 29. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Igazságos mert a nőknek ez alanyi jogon jár teljesítmény nélkül.
Egyáltalán nem igazságos.
Egyéb
45 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

Ez csak Magyarországon van így. Itt várják el csak a nők, hogy legyen lakásod, mert itt máshogy nem lehet megélni a bérekből. Lakásod meg csak úgy lehet ha örökölsz.

Én ezért költöztem ki Ausztriába, mert itt ez szinte egyáltalán nem számít, és sikeresebb is vagyok a csajozásban. Volt már osztrák, lengyel és albán barátnőm is, most jelenleg szintén kiköltözött magyar barátnőm van.

2020. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem az elvárás irreális, hanem annak az indoklása, ahogy látom. Nem kell egyformának lenni, nem kell ugyan ott tartani, de szerintem úgy korrekt, ha nem kenem el azt, hogy mit miért várok el a másiktól (mondjuk ehhez magammal is tisztában kell lennem).
2020. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Annyira kíváncsi vagyok, hogy az ilyen emberek honnan írnak. Lehet nagyot változott a helyzet, mióta elköltöztem Magyarországról, de se ott nem emlékszem ilyesmire, se most magam körül (Spanyolország) nem ezt látom. Ha igaz lenne, amit gondolsz, össze se jöttem volna a barátommal.

Egyébként nincs olyan, hogy igazságtalan elvárás. Bárki elvárhat bármit, és ehhez minden joga megvan. Legfeljebb senki nem felel meg neki és egyedül marad, de ez már az ő problémája.

22/L

2020. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Itt gyakorin már az is irreális elvárás, hogy egy férfi zuhanyozzon naponta.
2020. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Tekintve, hogy 95%-ban total átlagos párok szaladgálnak az utcán, nem tudom miről beszélsz.
2020. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek az előbbi hozzaszolasokkal
2020. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Az élet nem igazságos, ez van. És addig, amíg egy nő kap párt olyan feltételek alapján, amiket ő maga nem teljesít, addig igazából ezen max csak az tud duzzogni, akinek nem sikerül ezt megugrania.

Keresni kell alacsonyabb elvárásokkal rendelkező nőt. Van olyan is bőven.

2020. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Azt nem tudom, hogy az egyre növekvő női fizetések és végzettségek után, hogy fognak maguknál jobb párt találni? Vagy majd kénytelenek lesznek a saját szintükön, esetleg lejjebb keresgélni?🤔
2020. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Igazságos vagy sem, ha így is talál párt, aki ráadásul megfelel ezeknek az elvárásoknak, akkor teljesen mindegy. Nem jár a nőknek sem semmi alanyi jogon, de a párkeresés nem is "jár" és "érdem" alapján működik. Mondjuk a világ sem így működik úgy általában, szóval nem is értem a csalódottságod. Te is azt vársz el, amit akarsz, legfeljebb nem találsz így párt magadnak. Nőként is pontosan ugyanez a helyzet, ha ennek eredményeként bolond macskás öregasszonyként halok meg magányosan, az csak és kizárólag az én bajom, senki másé.
2020. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha több olyan embert is ismerek aki megfelel az elvárásoknak sőt volt ilyen emberrel kapcsolatom is akkor vajon tényleg irreális? Ha azok akik iránt érdeklődöm viszonozzák az érdeklődést vajon irreális amit keresek?

Vagy csak annak irreális aki nem képes megugrani?

Ami engem illet szerintem semmi földtől elrugaszkodott dolog nincs a "listámon" és nem igazán érdekel ha más szerint mégis. Mert a saját boldogságom megteremtése a célom nem másoké. Főleg nem tőlem teljesen független idegeneké. Sok igazságtalanság van a világban én is sok mindenen drámázhatnék vagy elégedettlenkedhetnék. Csak az nem vezet előbbre.

A világ nem fog hozzád idomulni akármennyire tartod is ezt inkorrekt dolognak. Az egyetlen aki változást hozhat a saját életében te magad vagy.

Én eszerint élem az életem és elégedett vagyok vele. Ha találok olyat aki bele illik szuper. Ha nem hát abba se rokkanok bele. Mert boldog vagyok egyedül is. Ezért lehetnek magasak az elvárásai. Tudom kit keresek. Erre valók az elvárások hogy azt találd meg akire valóban szükséged van. Ha te nem tudod megugrani (khm ha "irreálisak") az csak annyit takar hogy az adott ember nem téged keres.

2020. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!