Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazságos dolog, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazságos dolog, hogy a kevésbé igényes nők is fenn hordják simán az orrukat, sorba pattintják le a nekik nem tetsző férfiakat, addig egy kevésbé igényes férfi manapság max csak álmodozhat a nőkről?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan esetet látok pl melóhelyen, hogy azonos poszton lévő nő lekoptat azonos poszton lévő férfi munkatársát, mert hogy derogál neki, hogy udvarol, sőt, mégis mit képzel magáról az a szerencsétlen pasas, hogy ilyesmi eszébe jut?... Kb. ez megy, a nőkkel nagyon elszaladt a ló, mindenütt ezt lehet látni. Miért van ez? Miért lettek elérhetetlenek a nők, függetlenül attól, hova tartoznak a társadalmi ranglétrán?

2017. febr. 23. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Neked is jogodban all lepattintani a neked nem tetszo noket. Tudod, ez mar nem 1820, azzal jarunk, akivel akarunk.
2017. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Kereslet-kínálat törvénye.
2017. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

" a nőkkel nagyon elszaladt a ló, mindenütt ezt lehet látni. " Érdekes a való életben nem látok ilyet, a normális fiú/férfi ismerőseim 90%a boldog párkapcsolatban él, de ha ide fellépek, mintha egy más univerzumba csöppentem volna a kérdések, kommentek alapján. Érdekes...

-23/N-

2017. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
#3 Amugy szinten.
2017. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem rég társkeresőn én is lepattintottam egy nőt, pedig én sem nézek ki jól, és el is vagyok keseredve, mert soha nem volt barátnőm.


De ezektől függetlenül én sem megyek bele olyan kapcsolatba, ahol nem tudok vonzódni a másikhoz.

2017. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy elszaladt a nőkkel a ló? Mindenki azzal jár akivel akar, ha meg nem akar ismerkedni, nyilván le fog pattintani minden udvarlót. Az meg, hogy kinek melyik nő a jobban, meg kevésbé igényes, mindenkinek más. De ki vagy te, hogy meghatározd, kinek kit "illik" elutasítani? Hol élsz te?
2017. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Te a jog és igazság nevében akarsz dugni? Kiröhögnek? Jogos!!!!!
2017. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem állnak össze minden jöttmenttel, hanem merészelnek olyat választani, aki tetszik nekik?! Felháborító, mit meg nem tesznek ezek a fránya nők...
2017. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert igen gyakori eset, hogy az ideíró kérdező a szubjektív megfigyelését tényként, mint abszolút valóságként állítja be.
2017. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

"a nőkkel nagyon elszaladt a ló, mindenütt ezt lehet látni."

Ja, nagyon elszaladt velük a ló, mit képzelnek, hogy nem jönnek össze az első panaszkodó 20-30 éves szűz lúzerrel, akit meglátnak. Van merszük válogatni... Hihetetlen!

Már nem azért, de a selejt az selejt marad, nem mindenkinek jut barátnő.

2017. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!