Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lány lennék és ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány lennék és ilyen szintű arcom, alakom lenne biztosan megtalálnának a fiúk. De fiú vagyok kevés önbizalommal így buktam. Ez igazságos? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 12:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint a lányokat buktam. Német meleg srác már meg akart dugni
2018. aug. 7. 12:28
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mit vársz ? vigyenek neked virágot ? hívjanak el randira ? :D
2018. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja nem de senki rám sem mosolyog, nem adnak jelzést sem.
2018. aug. 7. 12:29
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Teherbe tudsz esni? Te fogod felnevelni a gyereket egyedül, ha szétmentek? Te szülsz, te szoptatsz? Nem. És akkor az most igazságos? Nem.

Most jön az, hogy á, de hát te igazából bacni akarsz, se gyerek, se komoly kapcsolat nem kell, de ha lehet, akkor gumi nélkül. És még a csajok törjék magukat, hogy beleüljenek, nem baj, ha csak te élvezed.

2018. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ez a fajta vagyok, sosem volt mëg egyéjszakás kalandom sem.
2018. aug. 7. 12:34
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Hagyjuk már a rinyát, ez az oldal nem arra van. Menj valamilyen fórumra, ott lázadhatsz.
2018. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésed hülyeség. Én nő vagyok és nem találnak meg a normális férfiak. Az, hogy nő vagy, semmire sem garancia. Ha jól néznél ki, férfiként is sikeres lennél. Vagy nem nézel ki elég jól, vagy üres vagy belül. Szedd össze magad és próbálj ismerkedni.
2018. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem baj, ezentúl odamegyek az utcán is, bárhol ahol jól esik. És már különb leszek mint az itteniek.
2018. aug. 7. 12:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok üres belül. Sok mindent tudok amit átlag ember nem. Vannak hobbijaim stb. Testre a hasam picit kockás is, az már ritka dolog úgy hogy nem vagyok csontkollekció. Az arcom egy 7es sztem
2018. aug. 7. 12:41
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
A hisztis p*csa stílusod még nőként is gázos lenne kivéve ha kislány vagy. Így hogy "fiú" vagy ez ami az első probléma hogy még férfinak se tekinted magad, meg valamennyire megmagyarázza a viselkedésed is a másik probléma. Ilyen korba azért már leszállhattak volna a golyóid. :)
2018. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!