Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya nő és a csúnya férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya nő és a csúnya férfi definíciója közötti LÉNYEGI különbség még nem tűnt fel nektek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a "csúnya nő" jelzőt általában az igénytelen nőkre alkalmazzák. Tehát a MEGVÁLTOZTATHATÓ tulajdonságok, mint ne legyen zsírdisznó (még a kis túlsúly is belefér), ne legyen anorexiás (ha a bordái kilátszanak, mint egy etiópnak), Meg úgy összességében adjon magára.


Ezzel szemben a "csúnya férfi" definíciója MEGVÁLTOZTATHATATLAN tulajdonságokat határoz meg, mint testmagasság, vállszélesség, férfias állkapocsszerkezet, fejforma, dús haj (kopaszodás ellentéte), mély hang. És minél tovább finomítja a nő a jellemzőket, annál inkább kitűnik, hogy még olyan apróságokban, mint a testszőrzet vagy a bőr vagy a szem színe is genetikailag meghatározott jellegekre buknak.


Mintha valami vérmes fasiszta rejtőzne a tudatalattijukban.


Paradox módon inkább a felszínesnek tartott férfiak azok, akik többet adnak a belső tulajdonságokra, mint legyen aranyos, kedves, lehessen vele beszélgetni (tehát ne legyen teljesen hülye) és ne legyen ribanc és elszállva se magától. Esetleg még ne anyáskodjon és ne vigye túlzásba a féltékenykedést, mind-mind belső tulajdonságok.


Ezen kívül a külső terén sokkal elnézőbbek. Nagyon kevés olyan férfi van, aki olyan konkrétumokat jelent ki, minthogy neki csak adott mellmérettel vagy adott magassággal, csípőszélességgel, hajszínnel, bőrszínnel, szemszínnel rendelkező nők jönnek be.



2013. febr. 8. 18:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Ez baromság. Inkább próbálj meg változtatni az életeden, és ne elméleteket gyártsál önigazolásképpen, hogy milyen nehéz is neked.
2013. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%

De feltűnt.


És az feltűnt, hogy a nők a férfiak 80%-át rondának tartják, míg a férfiak a nők kb. 20%-át tartják rondának? Tehát pont az inverze.

2013. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csúnya nő az, akinek nem szép az arca.

És csúnya férfi az, akinek szintén nem szép az arca.


A csúnyaság szerintem az arctól függ.

2013. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Érdekes, ilyen nézőpontból még nem is közelítettem meg ezt a dolgot.
2013. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csúnya nő az, akinek nem szép az arca.

És csúnya férfi az, akinek szintén nem szép az arca.


A csúnyaság szerintem az arctól függ.

2013. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
(Sorry, a fenéért ment el kétszer.)
2013. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol, h ilyen elmeleteket gyartasz?
2013. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Ronda vagy na, és? Attól még lehetsz magányos, kipoecs.
2013. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem teljesen igaz, nagyon sokan szépnek mondanak, mégis van aki azt mondja nem jövök be neki, és nem vagyok igénytelen sem kövér vagy anorexiás, de mégis mostanában nem egy férfi mondta, hogy szépnek szép vagy de nem vagy az esetem, ehhez mit szóljak?
2013. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Ez olyan egyszerű dolog magyarázza, hogy a férfiaknak általánosságban nagyobb szükségük van a szexre, nehezebben bírják nélküle, ezért sok olyan lányt is szépnek mondanak, akit egyébként csak szexre akarnának.


Nem válogatnak annyit, inkább szemet hunynak egy-két dolog felett csak hogy lyukhoz jussanak.


Viszont a te önsajnáltatásod is sarkít és túloz, így a kérdésed nem mérvadó.

2013. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!