Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Magyarországon a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Magyarországon a huszonévesek körében felszínességi bajnokságot rendeznének, akkor az első 100 helyezett tuti, hogy nő lenne?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne tuti?

Hány olyan huszonéves fiúka van, aki nem akarna átlagodan/rosszul kinéző csajjal összejönni?

Kettő nem megy egymás nélkül.

Kirakja a mellét és elvárja az izmokat, mert a fiúknak meg pont megvan az izom és kell nekik a kirakott minden.

2020. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, még véletlenül sem a férfiak akik itt fikázzák a modell nőket, hogy átlagosak meg rondák. És itt is kifejtik hogy neki csak egy átlagos nő kell, vékony és szép arcú. Ő meg egy kicsit sem férfias, de az ugye nem baj.
2020. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én helyes srác vagyok és tudom, hogy helyes, csinos barátnőt is szeretnék. Az mellett, hogy belsőleg is legyen megfelelő.


Sokszor előfordul, hogy úgy érzem nem tudok elég helyes lányt találni. Legalább olyan helyeset lányban, mint amilyen helyes én vagyok srácban. De ha kitartóan próbálkozom általában sikerül.


Szerintem ezek elég felszínes gondolatok. Mindenkiben van felszínesség.

2020. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Es ha igen, akkor attol neked jobb lenne, vagy mi? Ha megnyernem az elso helyet, akkor sem valtoztatnek semmit a parkeresesi szokasaimon, mert nekem tokeletesen megfelel igy, ahogy vagyok, hisztizo fiuk akik nem utik meg a mercet, nos ok total hidegen hagynak.
2020. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként szerintem elég magasan lennék a listán, már ami a szexuális vonzalmat illeti. Remélem, idővel változik majd ez, különben elég nagy problémáim lesznek a ráncosabb életszakaszokba lépve...
2020. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!