Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Felnőtt párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Felnőtt párkapcsolatok topik szerintetek is a túl válogatós nők gyűjtőhelye (akik saját maguknál szintekkel jobb férfit akarnak) és azon értelmes, átlagosan kinéző férfiaké, akik a nők imént leírt tulajdonsága miatt nem jutnak komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Sztm a rinyáló, nőket hibáztató luzerek gyűjtőhelye!

N27

2020. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Van benne valami.
2020. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Én helyes férfi vagyok, és köszönöm szépen, ebben és pár más dologban is megfelelek szerencsére sok nő elvárásainak. (Olyan dolgokban is, amik rajtam múlottak és olyanokban is, amik nem.)
2020. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Inkább az inceleké és az életképtelen férfiaké, olykor nőké.


Itt is van néhány habzószájú femináci, de azért a túlkapások és az agybeteg gondolatmenetek többsége inkább az ide irkáló férfiakhoz köthető.

2020. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
99%

Egy anonim oldalon honnan tudod magához képest túlzóak-e a nő elvárásai?

Illetve az értelmes jelzőt én nem dobálnám olyanokra akik kizárólag a saját nézőpontjukat tudják hajtani nem egyszer igen alpári hangnemben. Tudod a legtöbb gyerek kinövi az egocentrizmust kb 7-8 éves korára. Akinek nem sikerült az nem lehet értelmes az én szótáramban.

Inkább azt mondanám sok sérült férfi és nő gyűjtő helye a gyakori ezen topikja.

2020. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, inkább nogyulolo, fikázó, sírni és mindenki mást hibaztato lúzerek gyűjtőhelye.
2020. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor leírom, hogy a magas elvárásaim nem a külsőre vonatkoznak, mindig lepontoznak. Sok férfival beszélgettem már innen is, mind azt hiszi magáról, hogy nagyon értelmes, jó a humora és belsőleg rendben van. Volt közöttük vagy kettő ilyen, a többi sajnos túlértékelte magát ilyen téren.

Az a baj hogy ha te átlagos férfiként látsz egy átlagos nőt, azt mondod, ez a te szinted. Közben meg lehet, hogy a nő egyetemi professzor te meg segédmunkás. De fordítva is lehet, te értelmes nőt keresel, külsőre átlagos, de kilóg a kapa a szájából.

A probléma gyökere, hogy a sok ostoba, szintezős ember csak külsőre szintez, és nem veszi tudomásul, hogy már az írásából, beszédéből, gondolatmenetéből, hangjából is ordít, hogy valójában milyen szinten van.

2020. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor volt egy kérdés, hogy mit várunk anyagilag egy férfitől 30 éves kora körül. Annyit írtam, hogy legyen normális végzettsége és vagy lakjon külön, vagy legyen valamennyi megtakarítása és egy elég erős törekvés a szüleitől való függetlenedésre.


Vagy 6 ember írt rám kioktatni, hogy a készbe akarok beleülni és ugyan mit tudok nyújtani. Kicsit beszélgettünk és kiderült, hogy jóval kevesebbet várok magamhoz képest. Aztán ment a pampogás.

-Te is mamahotelben laksz

-Nem, van saját lakásom.

-A büfészakos diploma nem számít

-Természettudományos és informatikai végzettségem van

-Akkor egy jó kaját sem tudsz készíteni és nem vagy házias, csak egy törtető femináci

-A süteményeimet az egész ismeretségi kör dicséri és elég sok főételt tökéletesítettem már

-Akkor dagadt vagy

-20 éve sportolok, erősen kétlem

-akkor frigid vagy

-az apád faszát, azt! :D

2020. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyis az utolsó mondat betalált, ehhehhehhee
2020. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!