Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,ti,hogy tudtok elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,ti,hogy tudtok elfogadni olyan nőt komoly kapcsolatra akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
Mert én nem bírnák más gyerekét nevelni,pénzelni... Csak 33 éves vagyok és egyre kevesebb a potenciális komoly partnerjelölt aki gyermektelen.
ápr. 28. 19:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
37%
Elvált, gyermekes férfiak fogadják el ezt többnyire!
ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, nekem ilyen fel sem merült bennem. Számomra az ő gyereke ugyanolyan lenne, mint a sajátom.
ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
72%

Csak 33 éves vagyok és egyre kevesebb a potenciális komoly partnerjelölt aki gyermektelen.

Ha ez igaz lenne, akkor nem lenne népesedési probléma. Kifejezetten kevés gyerek születik. Az első gyerek születése kitolódott 30 fölé (nőknél). Úgyhogy nem tudom milyen körökben mozogsz, ha körülötted mindenki gyerekes és szingli

ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
12%

- A férfi nem akar gyereket

- A férfinak is van már gyereke


Más opciót nemigen tudok én sem elképzelni, max annyit, hogy a férfi egy simp és a p*nciért cserébe teljesen feladja önmagát.

ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindenki utálja a gyerekeket. Szerintem az ilyen “más kölkét nem nevelem” emberek a sajátjukat is maximum csak ellátnák úgy-ahogy, valahogy nem fér a fejemben meg a kép, hogy az az ember, aki gyűlölködik egy random gyerekre, hogy az valaki más pujája pfejjj, az a sajátjával boldogan játszik a kertben órákat és egy kisgyerek minden fasságát nevetve tűri. Szerintem ti eleve nem bírjátok a kölyköket, csak a sajátot valamiért alapnak tekintitek, ugyanúgy, mint az ősanya típusok akik állandóan szülnének de amúgy csak üvöltözni bírnak a gyerekkel meg leszarni azt.

Egyébként engem nem érint a dolog, nincs gyerekem és nem is akarok. De volt nevelőapám, tök jó fej volt velünk, úgy viselkedett, mintha rendes apa lett volna, pedig a saját apám is jelen volt és anyám se volt nincstelen csóró, szóval nem volt szükség sem pótapára pénz miatt meg apakép miatt sem, de mégis vett nekünk néha játékot meg mentünk programokra, ilyesmik.

ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
59%
5-ös én nem feltétlen látom így. Én szeretem a gyerekeket, de gyerekes pasival nem járnék, túl nagy kompromisszum lenne ez nekem. Sok időt, energiát, pénzt, idegrendszert emészt fel tőle + rendszeres kontaktot az exszel és ha jó apa, akkor engem mindig csak a második helyre sorolna. És nem akarok egy kisgyerekkel vetekedni a figyelemért :D
ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

A szüleim korából nagyon sokan mozaik családot alkotnak. Az én szüleim is így jöttek össze, anyámnak már volt két fia. Számomra ez normális.

Én eleve szeretnék sajátot, nem zavarna ha a férfinak már van, tehát ha van ilyen nőben, akkor férfiban is.

ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
37%
Lehet te is majd ilyenné teszel vkit.
ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
15%
Amíg nekem nincs gyerek valami előző kapcsolatból, addig nincs utánfutós nő. Túl egyenlőtlen helyzet.
ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy. Sose akarnék szamár lenni egy nőnek, akinek arra kellek hogy pénzt tegyek a gyereknevelésébe.
ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!