Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok társkeresőn milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok társkeresőn milyen az a praktikus kezdő szöveg amire válaszoltok ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A társkeresőkön csak a kép a lényeg, ha az nem jön be akkor nem megy tovább az ember, el sem olvassa mit írt az illető
2020. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sima sziára is válaszoltam, tinderen eleve csak olyanok írhatnak, akik kép alapján bejönnek. Nálam sosem a kezdő szöveg volt a döntő, egy totál ismeretlennek mégis mit írjon az ember? Ami ennél nagyobb probléma volt és ami miatt pár nap után töröltem is magam, az az volt, hogy hiába írtam hosszú üzeneteket, amikre bőven lehetett volna reagálni, a többség vagy abszolút nem válaszolt, vagy tőmondatokban, érdektelen stílusban kommunikált.
2020. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem volt hogy szia hogy vagy ? Kezdésnek de volt hogy le oltött hogy hadjam az ilyen kérdéssel ennél kreatívabb kellene mondom jó de én is úgy vagyok hogy egy vadidegen kiről semmit nem tudok mi a francot írjak ? Vagy párba állunk és nem válaszol semmit akkor minek van fent ?
2020. jún. 1. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért van leírásom, hogy adjak alapanyagot egy személyreszabott beszélgetés elkezdésének. Aki nem képes használni az ezüsttálcán felszolgált információt, az azonnal megy a levesbe. Ostoba, lusta emberekkel nem fogok összejönni úgysem.
2020. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen csak sajnos nem sokan töltik ki az adatlapot.
2020. jún. 1. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami frappáns kérdés, ha írt ki valamit magáról arról kérdezni, valami poénos kérdés is felkeltheti a érdeklődést.
2020. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a katasztrofális írásképpel, ami neked van, mindegy, mi a szöveg, kérdező.
2020. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tölti ki az adatlapot, akkor nem akadhat ki egy "szia, mizu"-n, de ha vette a fáradságot és írt magáról valami normálisat, akkor erőltesd már meg magad te is.
2020. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Édes mindegy, mit írsz. Az számít, hogy nézel ki. Ha külsőre nem tartozol a top-katergóriába, tudomást se vesznek rólad.
2020. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!